top of page

זיווג הגון

   בזכות התחזקות מקו הישועות

(אנחנו לא מפעילים את קו הישועות . אלא רק מפרסמים אותו. כי הוא מקרב לצניעות

 

        מי ששוברת את הטבע ומתעלה בצניעות, כן השם יתברך משדד לה הטבע. (הרב בנימין רבינוביץ זצוק"ל)

 

זכיתי להתחתן בגיל 42

נשים יקרות שמי ......... זכיתי להתחתן לפני שבוע בגיל 42. בתחילה לא האמנתי ולא הסכמתי להתחבר לקו הצניעות-קו הישועות. לימים סיפרה לי אחותי שקיבלה על עצמה לשמוע ספורי ישועות כדי שאסכים להתחבר לקו. ובאמת כך היה. ומהסיפור הראשון ששמעתי התמכרתי לקו.

התחלתי לראות גשם של ישועות. בזכות הקו נכנסה בי אמונה שאני מתחתנת אחרי שלגמרי התייאשתי. אני רוצה לומר לכל הרווקות שאם אני הצלחתי גם אתם יכולות. ונזכה לרקוד ולשמוח.

מידי יום שמעתי סיפורי ישועות והתחזקתי. זרקתי שמלות בצבעים בולטים ונעלים עם עקבים גבוהים. על עגילים בולטים וארוכים ויתרתי.  ועוד חיזוקים שאין סיכוי שהייתי מקבלת בלי שמיעת הסיפורים ששמעתי בשלוחה 72 מהנשים שעולות לקו ומספרות. ראיתי איך ה' מלוה אותי בכל צעד מחדש. וכך זכיתי לחופה ברוך ה'.

 

האחות של ........ שהתחתנה בגיל 42

עניין אחותי הרווקה המתבגרת העיב עלינו בכל מאורע משמח שהיה במשפחה. כשהתוודעתי לקו הצניעות-קו הישועות ידעתי  שהישועה תגיע בעזרת השם. שמעתי את הסיפורים בקו והקדשתי לזכות אחותי.

צירפתי נשים לקו.  קניתי סרטים מונעי החלקה לכיסויי ראש, הכנסתי לשקית יפה והוספתי שוקולד קטן, את מספר הקו וגם שמה של אחותי לתפילה לזיווג הגון, וחילקתי לנשים. את בנותי הקטנות הלבשתי במקלחת ועוד קבלות. הרגשתי שהקבלות עוטפות אותנו.

השבוע זכינו לרקוד עם אחותי בחתונתה. החתן בחור מיוחד בן גילה שבעלי ואני ניסינו לשדך אותו לאחותי  במשך 5 שנים ולא הצלחנו. ורק אחרי שהתחברנו לקו הכל הסתדר.

 

ביתי סגרה וורט ביום ה- 40

ביתי היתה די הרבה זמן בשידוכים. חברות אירגנו קבוצת נשים לשמוע את קו הצניעות, לזמן קצוב. (חיברו ל- 40 יום) התחלנו להאזין לקו וביום ה- 40 זכתה ביתי לסגור וורט. ברוך השם.

 

קבלות בצניעות והבת התארסה

קיבלתי על עצמי בלי נדר לשמוע כל יום את ההלכה וסיפורי ישועות, לזיווג הגון עבור ביתי. וכן ללכת רק עם מטפחת ל- 40 יום, להתלבש ולהחליף כיסוי ראש בחדר האמבטיה ובתוך ה- 40 יום הבת התארסה.

סגרתי פתח הצוואר והבן סגר וורט

שמעתי את קו הצניעות. החלטתי לסגור פתח צוואר שהיה רחב בחולצה כדי שבני יסגור וורט במהרה ואכן הישועה לא אחרה. הבן סגר וורט.

 

הודו לה' כי טוב

יש לנו ילדים שעדיין לא התחתנו והחלטנו כל המשפחה לשמוע את קו הצניעות ולקבל קבלות בלי נדר. קיבלתי לגרוב גרביים במשך כל היום וקניתי סרט מונע החלקה לכיסוי הראש כדי שהכיסוי לא יחליק. וכבר זכינו ואחד מהילדים סגר וורט.

 

כל נשות הבנין הצטרפו

הצטרפנו כל נשות הבנין לשמיעת קו הישועות. לזכות בחורות לזיווג הגון. בתוך זמן קצר אחת הבחורות התארסה.

 

שתי אחיינים התארסו באותו יום

במשפחה המורחבת היינו זקוקים לישועות בכל מיני עניינים. קיבלנו בנות המשפחה שכל אחת תתחזק בענין כלשהו ולהוסיף משהו בצניעות. חלק מהבנות החליטו לשמוע את קו הישועות.  10 ימים אחרי כן, 2 אחיינים התארסו. באותו יום ובאותה שעה עברו הטלפונים ואיחלו מזל טוב, מזל טוב. 2 מתארסים באותו יום זה מעל הטבע. הצניעות עושה נחת רוח לבורא עולם.

 

בזכות צניעותה זכתה לבחור מיוחד

ביתי הבכורה בחורה צנועה מאוד ולא הלך לה בשידוכים. אנחנו ההורים ביקשנו שקצת תתגמש ותתאים את עצמה. אבל היא לא היתה מוכנה להתפשר, ובזכות צניעותה זכתה לבחור מיוחד. בחור רציני. עבד ה', שלא חלמנו שנשיג בחור כזה. בחור שעדיו לגדולות.

 

3 סיפורי ישועות מידי יום והישועה הגיעה

 אמרתי לחברתי "אני צריכה ישועה". אמרה לי: "תתחברי לקו הישועות". אמרתי: "הייתי מחוברת ואני יכולה להגיד לך את כל ההלכות בעל פה". אמרה: "בכל זאת תכנסי שוב". יש שלוחה של סיפורי נשים" וזה מרתק, ומחזק. שמעתי כל יום 3 סיפורים. וביום ה- 40 היה הוורט שלי. אני ממליצה לכל בחורה. רק תשמעו.

 

אודה ה' בכל לבב

שמעתי 10 דקות ביום סיפורי ישועות. התחזקתי בצניעות  ואחרי חודשיים וחצי התארסתי. תודה לה'.

התחברתי לקו הישועות והתארסתי

הייתי בשידוכים תקופה ארוכה. התחלתי לשמוע את קו הישועות. התחזקתי והחלטתי לקבל משהו בצניעות, התפללתי ואמרתי לעצמי שאם אתארס עד יום ראש השנה אני אוותר על וידאו אצל הנשים בחתונה. (לא צנוע שרואים נשים רוקדות, והרבה פעמים גם גברים רואים את הוידאו) יום אחרי הגיעה הצעה ותוך שבועיים התארסתי. ה' אוהב את הצניעות.  

 

דאגה לחברה לצוות

הצטרפנו לקו הישועות ל- 40 יום לזכות זיווג הגון עבור חברתנו. חלק מנשות הצוות המשיכו גם אחרי ה- 40 יום וצירפנו גם את הרווקה לזכות מישהו אחר.

התחזקנו בצניעות ומהרה זכתה לסגור וורט.

 

כל מה שאדם עושה לעצמו הוא עושה.

ביתי שכלל לא היתה בשידוכים התארסה תוך כדי שקיבלה על עצמה לשמוע בקו הצניעות 40 יום לזכות אשה שחלתה בקורונה. רק להודות לבורא עולם.

 

שיחו בכל נפלאותיו

רציתי שאחותי תתארס וקיבלתי על עצמי לשמוע סיפורי ישועות כמנין "חתן וכלה". באותו שבוע הציעו לאחותי הצעה וסגרה וורט עם בחור מיוחד.

 

חוברתי לקו הצניעות כאחת מ- 40 נשים, לזכות אשה. האזנתי, התרגשתי והתחזקתי. והמשכתי להאזין לזיווג הגון עבורי. התחזקתי וזכיתי לזיווג הגון.

 

התארגנו לשמוע בקו הצניעות בלי נדר עבור זיווג לגיס. ברוך השם לפני יום ה- 40 הגיס התארס.

 

בני רצה להתחתן והחלטתי שבנוסף לתפילות אשמע גם את קו הישועות. לא עברו 40 יום והוא זכה להתארס עם בחורה מיוחדת מעל המצופה.

 

כמה מבנות משפחה החלטנו לשמוע את קו הישועות ל- 40 יום עבור בני ובנות המשפחה המורחבת. עוד לא תמו 40 הימים וכבר אחד מבני המשפחה התארס.
 

השידוך מתעכב?

הדבר לא עולה כסף – אבל שווה זהב!!! קו הישועות במיוחד בשבילך.  תתחברי . פשוט מרתק.

 

להתחברות לקו התקשרי ל: 073-383-4050  הקישי  #2448 ואחר כך 5

 

הוראות לניווט בקו הישועותA

לחזור 30 שניות אחורה. 1

לנתק צינתוק 61

לעבור להשמעה הקודמת. 2

לבחור שעת צינתוק 8

להתקדם 30 שניות קדימה. 3

לסיפורים בנושא שידוכים 419

לעצור ולהמשיך את ההשמעה.  5

לסיפורי נשים  72

לעבור להשמעה הבאה.  8

לסיפורי בנות  73

לעבור משלוחה לשלוחה 0

לסיפורים נבחרים  74-78   411-419

למקום האחרון שהיגעת  68

סיפורים נבחרים  741, 742,  743



bottom of page