top of page

סיפורי ישועות

להצטרפות לקו התקשרי:  073-383-4050  הקישי   2448 # , שלוחה 5

לשליחת סיפורים:com.gmail@a3834050 

עלון 152

גלגל הצלה

ה' זימן לי ניסיון בעבודה שקשור לצניעות. צורפתי ל קבוצה של 40 נשים לרפואת חולה, האזנתי לקו ופשוט התמכרתי . התחלתי לשמוע את כל השלוחות בבוקר , בצהרים ובערב, בכל רגע פנוי. התחלתי לקבל על עצמי קבלות, הרגישות שלי לצניעות גברה והתחזקתי בהנהגות שונות במקום העבודה: לא לקרוא לגברים בשמם הפרטי, להימנע מ שיחות שלא לצורך עם גברים בעבודה, לא להעביר מיד ליד ולשמור מרחק מגברים.

 

באותו זמן , הסתיים חוזה השכירות בדירה שגרנו בה שנים ובעל הדירה הודיע לנו שעלינו לפנות את הדירה תוך חודש. היינו במצב כלכלי לא פשוט ולא ידענו איך נוכל לעבור דירה ולשכור דירה חדשה במצב כלכלי כזה . מצד אחד , בעל הדירה לוחץ לפנות ומצד שני, אנו לא מצליחים למצוא דירה לעבור אליה. הרגשתי כאילו יש הרעה במצב והגענו למבוי סתום. היינו שבוע לפני פינוי הדירה ולא ידענו לאן מועדות פנינו. משפחה עם ילדים.. מצב כמו קריעת ים סוף .

 

הזמן עובר ... ומאין יבוא עזרנו?... קו הצניעות היה גלגל ההצלה עבורי בימים הקשים של חוסר הוודאות. ההלכות ששמעתי עודדו אותי להמשיך ואתן נשים יקרות, הייתן שותפות למסע עם הסיפורים המרתקים שלכן שנסכו בי תקווה גדולה ואמונה חזקה ש בורא עולם לא יעזוב אותנו ויצמיח לנו ישועה בקרוב. אמרתי לעצמי: "לא יתכן שאני מחוברת לקו הישועות ומתחזקת ולא אראה ישועה גדולה ". ה' לא חייב לי כלום! ה' אוהב את הצניעות. הקב"ה אוהב שאנחנו מתחזקות . כל הניסיונות באים , כדי שנתעלה.

 

ואז התחילה שרשרת של ישועות. נס רדף נס. הגאולה לא הייתה כפי שתכננו, אבל היא הייתה ענקית , מעל הטבע והכי טובה בעבורנו! נאלצנו לעבור לעיר אחרת, עזבתי מקום עבודה שעבדתי בו שנים רבות, הילדים החליפו מסגרות לימוד. כביכול, איזו ישועה זו?? אך זה בדיוק מה שהיינו צריכים! דירה גדולה ו מרווחת, שכנים מצוינים, מחיר נמוך. אין ספק שזכות שמיעת ההלכות באופן יום יומי וההתחזקות בצניעות בקו - מציל ה חיים! הישועה היא כמו חץ וככל שרוצים שהחץ יגיע רחוק יותר צריך למתוח אותו אחורה וכך גם אצלי ואצלכן . ככל שאתן מתחזקות ועדיין לא רואות את הישועה ואולי יש איזו שהיא נסיגה.

 

דענה ! ה' מכין לכן ישועה ענקית , מדויקת ומשמחת בהשגחה פרטית נפלאה . החיבור לקו , לכל אחת מאיתנו היא, כדי שנצליח לזכות למשיח ברחמים! נאחז חזק בקו ב - 2 ידיים ! האזנה לו בכל זמן פנוי ! הרווח הוא שלכן ושל כל עם ישראל כולו! ה התחזקות שלכן נשים, בונה עולמות! ברגעי משבר שמעתי את הקבלות שלכן וזה החייה אותי, נתן לי כוחות להמשיך ולהתמודד מול המציאות הלא ברורה , בכח ההודיה ו האחדות . המשכנה להתחזק. כל חומרות וההידורים לא ישוו להידור אחד קטן בצניעות! בענייני קדושה וצניעות יש לכל הידור קטן משמעות לאין שיעור המרוממת ומקרבת את האדם לבוראו!(הגרש"ז אוי ערבאך זצוק"ל)

פותחים עוד שער בשמיים

זכיתי להיות מוקד בעיר שלי, נתיבות . יומיים אחרי שהגיעו העלונים, פרסמתי את הכתובת שלי. בתי הגדולה לקחה את אחותה הקטנה מהגן , הן שיחקו קצת בנדנדות ובחלקיק שניה בת ה- 3 התרחקה וירדה לכביש. התקשר אלי עובר אורח שאמר לי, תגידי 'מזמור לתודה', תגידי 'נשמת כל חי '. הילדה שלך פשוט ניצלה בנס! בתך ירדה לכביש והחזרתי אותה למדרכה ... אם רכב היה עובר באותה שעה, הנהג לא היה שם לב ופוגע בבתך.... אנחנו מפיצות ומחלקות עלונים ומגנטים לזיכוי הרבים ובעצמנו זוכות לישועות. כל קבלה פותחת עוד שער בשמים.

 

אחדות מרעישה עולמות

הנחתי את בתי הקטנה בת ה- 3 חודשים בטרמפולינה . אחרי כמה דקות ראיתי שהיא נרדמה , הרמ תי אותה ו שמתי אותה בעגלה. אחרי כ - 5 דקות שמענו פתאום 'בום' בעוצמה חזקה מאוד וראיתי שמתוך הארון נפלו ספרים בעוצמה אדירה . היו שם הרבה מאוד ספרים, בוקסה ענקית, מגשי זכוכית של שבת ועוד המון חפצים שנפלו על אותו מקום שהבת שלי שכבה לפני 5 דקות . לא האמנתי למראה עיניי! ראיתי נס אמיתי בעיניים. הרגשתי שקו הצניעות פשוט הגן עליה ועלי . התרגשתי לראות את זה והרגשתי שכל הקבלות שקיבלתי על עצמי וכל שמיעת סיפורי הישועות , היו שמירה והגנה לי ול בתי. קיבלתי בת במתנה . תודה לה' על כל הניסים.

 

איכות או כמות

לאחרונה , יש ביקוש לעלונים ולמגנטים. נשים רואות ישועות בזכות ההפצה. כל העניין של העלונים והמגנטים, בשביל לחבר ולהכיר לנשים שלא מכירות את הקו. הטוב ביותר זה, לתת לאישה עלון ומגנט ביד עם הסבר קצר וחיוך . חשוב לשים על דלתות של בתים עלון עם מגנט. זה מתאים כמעט לכל אישה, גם לביישניות שביננו. אפשר בשעות הבוקר , הצהרים, הערב - בכל שעה . כדאי לחלק עם חברותא, כך שאת לא לבד. אני אישית עוברת דלת דלת עם חברותא ורואה ישועות מעל דרך הטבע . אני מקדישה זמן , מאמץ וזה שווה ! כל עלון הוא יהלום ! בהסכמת הרבנים שליט"א

עלון 153

הסתר פנים

קרובת משפחתי החליטה להתחזק בכיסוי הראש . היא ראתה שכתוב שאישה שנזהרת שלא יראו כתלי ביתה את שערות ראשה, אז הבית מתברך בעשירות וכן להיפך וזה מאוד חיזק אותה . היא גרה בישוב קטן ששם לא מקובל לכסות את כל הראש. היא הלכה לחנות נעליים עם הכיסוי ו היו הרבה קונות , שכנות מהיישוב שהגיעו. כשראתה אותה בעלת החנות, היא פרצה בצחוק ואמרה לה : "מה קרה שאת שמה את המטפחת שלך ככה , מכסה את הכל ??..." קרובת משפחתי התביישה והמוכרת הוסיפה כהנה וכהנה משפטים ולבסוף אמרה : "מה את חושבת שיצא לך מזה ?"... קרובת משפחתי יצאה מהחנות ולא קנתה דבר. היא ניחמה את עצמה בשכר שמובטח לה בזכות הקבלה. מצבה הכלכלי לא היה פשוט ובנוסף פי טרו אותה מהעבודה .

 

תוך ימים ספורים מהמקרה שאירע בחנות, היא התקבלה לעבודה אחרת ומשכורתה הייתה פי .4 ולמשפחה הייתה רווחה כלכלית. חלפו מספר חודשים... קרובת משפחתי העיזה ללכת שוב לחנות הנעליים ולהפתעתה הרבה החנות הייתה ריקה ! בעבר החנות הייתה תמיד מלאה ! נכנסה עוד משהי ואמרה: "הרבה זמן לא הייתי פה . מה קרה? תמיד היו כאן הרבה נשים ועכשיו ריק ". בעלת החנות פרצה בבכי ואמרה : " האמת היא, פתחו לידנו מרכז גדול עם הרבה חנויות וכל הנשים התחילו ללכת לשם .... אנחנו עומדים לפני פשיטת רגל.... "

בדור של הסתר פנים רואים בחוש, איך ה' רואה כל מעשה טוב

הטאבלט

קיבלתי מעבודתי טאבלט. .. בעלי לא ראה זאת בעין טובה, אך השארנו את זה לבינתיים בבית. באותו לילה בתי שיחקה בבימבה , היא נפלה וקיבלה מכה בראש . מאוחר בלילה בעלי קרא לי , ראיתי כמויות של מים מתחת למכונת הכביסה , מיד התחלנו לגרוף את המים וסגרנו את הברז הראשי. בדקנו וראינו שיוצאים מים כשפותחים את הברז הראשי .

שנינו פה אחד אמרנו: זה קשור לטאבלט שלנו ! מיד החלטנו שניקח את הטאבלט ונוציא אותו מהבית ! הבת קמה והתחילה לפרכס, הזמנו אמבולנס. העיניים שלה זזו והיא החזיקה את הראש. זה היה ממש פחד פחדים! הגענו לבית החולים ולאחר הבדיקות היא הרגישה יותר טוב והשתחררנו הביתה. אני לקחתי את הטאבלט והוצאתי אותו מהבית. הזמנו מישהו שיכול לתקן את הנזילה, יומיים שלמים הוא עבד, הוא החליף את כל הצנרת. פחדתי, מה יהיה התשלום ?... אחרי הכל יש את החג.. כל כך הרבה הוצאות ב"ה ועכשיו גם את ההוצאה של הפיצוץ .... הוא בא ואמר לנו: " בשבילכם אני אעשה בחינם. אני לא רוצה לקחת מכם כסף! " אמר והלך.

בשבילי זה היה נס ענק! הארה משמים! כשרק אמרתי שאוציא את הטאבלט מהבית ועשיתי זאת, הכל חזר למקומו!

 

רק לפני חצי שנה...

לפני כחצי שעה הייתי חילוניה לכל דבר. בת דודתי הכירה לי את הקו לפני חצי שנה . זרקתי את כל הבגדים הלא צנועים. לא ידעתי במה להתחיל ומה באמת לשנות, אבל התחלתי בשינוי קטן ולאט לאט קיבלתי עוד קבלות ... (לשמיעה בשלוחה 741) אמנם הישועה הגדולה שאני מחכה ומצפה לה עדיין לא הגיעה, אבל אני יכולה לומר בפה מלא , אני חווה ישועות בכל רגע ורגע, אני מרגישה את הס"ד .

 

היום אני במקום של חזות חרדית. אני מודה שממצב שהייתי חילוניה גמורה והדת הייתה רחוקה ממני, היום היא חלק ממני ו הכל בשמחה. זה קו של ישועות לדור הזה. היום אני נראית עם חזות חרדית לכל דבר עם לבוש צנוע . אף אחד לא יזהה אותי מלפני חצי שנה.... אני עדיין עם פלאפון לא כשר, אני עדיין בתהליך . הדבר היחיד שאני לא רוצה , זה שיקטרגו עלי או שיצטערו עלי.

 

הייתי מבקשת מכל הבנות שכבר הצליחו להתעלות בנושא הפלאפון הלא כשר, תתפללנה עלינו! אם אתן רואות מישהי עם פלאפון לא כשר , תחזקנה אותה ! אף אחת לא יודעת באיזה מצב השנייה נמצאת , איזה תהליך היא עוברת... כולן בתהליך. כולן רוצות ועושות השתדלות ל התקרב ל ה'. )

 

שלוחות חדשות שנפתחו לאחרונה, ניתן לשמוע בשלוחה 49

לאסוף זכויות

אני מורה בביה"ס קירוב וב"ה זכיתי לפרסם את הקו אצל התלמידות שלי. אני מחלקת להן עלונים ומגנטים ומידי פעם אני מחלקת להן קוביות שוקולד על חצאית צנועה ועל ההאזנה לקו. ב"ה יש תלמידות שמקשיבות לשלוחה של הבנות ורואות ישועות. לפני מספר שבועות דיברתי עם אחת האימהות והיא אמרה לי: "את לא מאמינה מה קורה. הבת שלי,(מדובר כאן בתלמידה בכיתה ג' ).

בשנה שעברה היא לבשה את כל בגדי הקיץ שלה, כרגיל. ובקיץ הזה , היא לא מוכנה ללבוש את מה שהיא לבשה בשנה שעברה. היא אומרת לי: "אמא, זה קצר, זה לא צנוע, זה לא מכסה את הברך".

אני פונה לכל מי שעובדת, לכל מי שמורה ובכל עבודה, אנחנו יכולות להשפיע על התלמידות שלנו המון. סיפור קצר בצניעות, אפילו מספיק שהמורה מראה לתלמידות שהיא מעריכה את הצניעות שלהן, זה כבר גורם להן להגיע עם חצאית ארוכה , עם גרביונים, זה גורם להן לבוא צנועות. כל מי שהיא מורה או גננת, שתדע שהיא יכולה להשפיע על התלמידות שלה וכמה זכויות ש היא אוספת בזה, היא לא יודעת לאן זה מגיע.

עלון מס': 148

תרגום מיוחד

לדודתי שלושה ילדים מבוגרים שחיכו לזיווגם. כל המשפחה לקחה על עצמה קבלות ותפילות. חשבתי, מה במה אוכל לעזור בעניין? עלה בדעתי רעיון לחלק עלונים באזור מגורי. בתי חילקה בכיתתה ותוך שבועיים הבן הראשון התארס. שבוע לפני האירוסין הייתה הצעה רצינית לבן השני ומיד הגיעה ההצעה לאח הגדול . תוך ימים ספורים הוא התארס, אך הסיפור רק התחיל. .. יצרתי קשר עם מי שמוסרת את השיעור ושאלתי, מדוע אין עלונים חדשים בשפה הזו? והיא אמרה שאין מי שתתרגם ! החלטתי לתרגם. חשבתי ש העלון יהיה לאח שבתור ועוד אחד לאחותו. בערב פסח ממש הגיעו עלונים לתרגם. חשבתי לעצמי , עכשיו? ערב פסח?. המנהלת קראה את המחשבות שלי ואמרה: ' השנה יהיה לך ערב פסח הרבה יותר רגוע, את תספיקי הכל, תהיה לך ברכה בזמן'. בשבוע של פסח היה לבתי חום מספר ימים, הופנינו למיון. התחלתי לעבור על העלון המתורגם , כדי שאוכל לשלוח בזמן . בינתיים הרופא הפנה אותנו למיון. קיוויתי שלא נצטרך להתאשפז... ערב פסח... עשו בדיקות וכל הנדרש וראו שזה דלקת ריאות במצב סכנה. ביום שסיימתי את התרגום על העלונים , אני מקבלת הודעה משפחתית שהאחות התארסה. למחרת שלחנו את העלון לבית דפוס. כשהגיעו העלונים המודפסים עטפנו אותם בסרט מתנות תואם וחילקנו לחברות, לשכנות ולקרובות. חזרנו על הבדיקות והן יצאו תקינות מעל המשוער.

מה הציל את בעלי?

בעלי יצא לאפות מצות, כשחזר היה כולו מפויח . שאלתי אותו, מה קרה לך? הוא ענה: 'אחר כך אספר.. ' הפלאפון של בעלי לא הפסיק לצלצל. אני בד"כ לא עונה לפלאפון שלו , אבל החלטתי לענות בקצרה. הקול נשמע כך.. . בבקשה מה עשית היום שככה בעלך ניצל? אמרתי לו, אני מצטערת אני לא יודעת על מה מדובר . 'בעלך לא סיפר לך מה קרה?' אמרתי , לא . ואז הוא סיפר... ' בעלך החזיק את הצינור גז עם מתקן, זה שמשחרר את הגז וסוגר את האש , לתוך תנור אפיית המצות. באיזה שהוא שלב המתקן השתחרר מהצינור עצמו והאש התחילה להשתולל לכל עבר ופשוט רדפה אחרי בעלך. הוא צרח שכולנו נצא מהחדר, כדי שבלון הגז לא יתפוצץ . היה ילד לידו שהאש כמעט נגעה בו והוא נשרף קצת ביד. לבעלך לא קרה כלום. את יכולה לספר לי מה עשית היום? ומה בעלך עשה היום? איך הוא ניצל מאש חיה? ראינו את הנס הגדול שיכולנו לגשת לבלון וכיבינו את הבלון בלי פחד. הבנו שיש פה משהו מעל הטבע... '

היום בבוקר קיבלתי על עצמי לכבוד ה' קבלה, לא להתאפר !

אותו רב אמר : זה מה שהציל את בעלך! הלכתי לבדוק את בעלי ואני רואה את הפנים שלו. לא קרה להם כלום . רואים שהקצוות של הזקן קצת נשרפו.. ב"ה אפילו לא היה לו אדום בפנים.

תודה ה' שנתתי תרופה למכה.

תאונה קטלנית

לאחי הייתה תאונה בלילה בדרכו לצפת. נכנסה ברכבו משאית . החלק הקדמי של הרכב נמעך על הרגליים וכלא את רגליו בפנים. הדלת של הרכב נמעכה לכיוון הידיים וגם היד הייתה כלואה, גג הרכב התרסק על ראשו ופתח לו את הראש. השימשה הקדמית התנפצה עליו ונכנסו לו רסיסים לעיניים, לפה ולאוזניים. כשהגיעו לשם כוחות הצלה הם התפלאו לראות בן אדם חי . הם היו צריכים לפתוח את הפח של הדלתות , כדי להרחיק את הפח המרוסק מהגוף , בשביל לחלץ אותו משם .. שעתים לפני כן נס גדול נוסף התרחש, הוא תידלק את הרכב מלא .. וכשהגיעו כוחות ההצלה לחלץ אותו הסתבר שרסיסים נכנסו לתוך עיניו ובקושי ראה... המנוע התחיל להוציא ניצוצות ... היה חשש מאוד גדול שהמנוע יתפוצץ כתוצאה מ החום. באפיסת כוחות הוא התחיל לצעוק לכוחות הצלה : "תשפכו מים על המנוע שלא יישרף. ." בחסדי שמים לא נגרם נזק .

אחרי יום של אשפוז, ניקו לו את העיניים מהרסיסים והוא חזר הביתה עם פתח בראש שנסגר והודבק ועם מכות יבשות בכל הגוף. מצב לא פשוט, אבל היה נס גלוי. הזכות שעמדה לו היא, שהוא הפיץ ברבים את קדושת הצניעות.

השדכן העיקרי

קבוצת בחורי ישיבה והצוות יצאו לאומן. הם חיכו בגבול של בלארוס לאישור כניסה לאוקראינה. בעלי היה באותה קבוצה. ההמתנה התמשכה עוד יום ועוד יום ... הגיע כ"ה אלול, יום הי ארצייט של ה "חפץ חיים" . הקבוצה התארגנה לנסיעה לציון של החפץ חיים. בדרך בעלי ישב ליד בחור והתחילה שיחה ביניהם בלימוד משותף. בעלי מאוד נהנה ממנו ומהידע בלימוד שלו ובלב הוא חשב לעצמו , הלוואי כזה בחור בשביל הבת שלנו. כשחזרו לארץ עברו החגים. פנתה אלינו שדכנית להציע שידוך עבור הבת. בעלי שמע את ההצעה ואמר שזה נראה לא מתאים, אבל אמר לשדכנית , אתן לך שם של בחור ותנסי להציע למשפחתו. וכיום הוא החתן של בתנו.

אני מרגישה באופן אישי שהחפץ חיים היה השדכן העיקרי בשידוך.

מי שלומדת כל יום שתי הלכות של שמירת הלשון ומשתדלת להיזהר מלשון הרע מובטח לה שבזכות הלמידה וההתמדה תהיה לה ישועה גדולה.

בהסכמת הרבנים שליט"א

עלון מס': 149

שלוחה 417

אנחנו משפחה שמורה ומאוד כאב לי שלבעלי היה סמארטפון. היה אכפת לי מחינוך הילדים, מכך שהם יראו את זה . במוסדות אוסרים ומתנגדים לזה. הקושי היה כבד.

התחלתי לקבל קבלות, שמעתי סיפורי ישועות לרוב והתחזקתי בשמיעת שלוחות. לאחר הפצרות ושכנועים מהצד שלי , בעלי הסכים להחליף את הסמארטפון לטלפון רגיל. הוא אמר שיכניס לשם את האפליקציות והוואצאפ שהוא חייב את זה לעבודה, כי הוא הוא לא מסוגל להתנתק מהם. זו הייתה ישועה ענקית בשבילי. הודיתי וסיפרתי את הסיפור בקו. התלהבתי והתרגשתי שב"ה הוא הגיע למצב ולמדרגה הזו.

לפני כחודש הקשבתי לקו ולסיפורי ישועות וקיבלתי עלי קבלות. החלטתי שאני מתחילה לשמוע את השלוחה של חיזוק בענייני הטכנולוגיה , שלוחה 417 - שלוחה הספציפית לענייני טכנולוגיה. חשבתי לעצמי, אפילו לא אמרתי בפה שאני מתחילה לשמוע, כדי שתהיה עוד איזה התחזקות בעניין. חשבתי שאם בעלי הגיע למצב הזה, אז הוא יכול ואני מאמינה בו.

תאמינו או לא. התחלתי להקשיב, אני אומנם מקשיבה בעיקר לסיפורי ישועות בשלוחה 72 , אבל לשלוחה הזאת של חיזוק בענייני טכנולוגיה עוד לא הספקתי להקשיב ובעלי מגיע ומראה לי טלפון חדש. אמרתי לו , מה זה? הוא אמר, תדפדפי, את תהני. תדפדפי. אני מדפדפת, מקשים רגילים... אין שם שום אפליקציה... לא וואצאפ .... לא מיילים ... כלום! הייתי בהלם, הייתי מופתעת. שאלתי אותו, מה זה? והוא ענה: ' ראיתי שאני מסתדר גם בלי זה וזהו הורדתי הכל. חזרתי לטלפון כשר לחלוטין' . '

בדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו '... סגירת מעגל לאחר כשלוש וחצי שנים. אני פשוט לא ידעתי איך להכיל את זה. תראו מה זה . תאמינו, תאמינו. אני פשוט יצאתי מגדרי, הודיתי לה' ! חלמתי שיום אחד זה יקרה. אני לא מאמינה שאני אוחזת כאן. תאמינו שהישועה קרובה לבוא, אפילו שזה לא נראה לכן. ועכשיו, אני מאושרת. ובעלי? בטוח מאושר.

נפתחה שלוחה 714 - תשובות לשאלות בהלכה

מגנטים ועלונים - ניתן לקבל במוקדים המתפרסמים בשלוחה 48

כל חומרות וההידורים לא ישוו להידור אחד קטן בצניעות! בענייני קדושה וצניעות יש לכל הידור קטן משמעות לאין שיעור המרוממת ומקרבת את האדם לבוראו! (הגרש"ז אויערבאך זצוק"ל)

 

ה' הקדים תרופה למכה

הקב"ה הקדים תרופה למכה וזיכה אותי להפיץ עלונים בבתי חולים עוד קודם שידעתי שאגיע לשם. תליתי על דלתות עלון ומגנט , האזנתי בהתמדה לשלוחה 3 על כל שלוחותיה והשתדלתי לשמור על פי מלשוה"ר למשך שעה ביום ולהימנע מלספר לבעלי לשון הרע על קרובים וגם לא בענייני חברות. זכיתי לחבר לאחרונה נשים חילוניות לקו והמרגש ביותר היה לשמוע את התגובות שלהן לאחר ימים ספורים , בכזו התלהבות שלא ציפיתי לה .

בעקבות שבר בלסת שנגרם מטיפול שינים מורכב , הופניתי לביה"ח. הרופאים אמרו שיש להחזיר את השבר למקום ולסגור בעזרת ברזלים עד שיתאחה המקום וזה יכול לקחת הרבה מאוד זמן.

לפני הניתוח הוזהרתי שיהיו לי תופעות לוואי רבות, שלא אוכל לדבר חלילה ושאכין מחברת ועט , כדי לתקשר עם הסובבים אותי ושחלילה אסבול מכאבים מרובים.

יום לפני האשפוז עדיין חילקתי לאחיות, לרופאות, למזכירות ולנשים שהיו במחלקה צלופן עם עלון, מגנט וממתק . לתדהמת כולם , כמה שעות מהניתוח קמתי, דיברתי כרגיל עם הברזלים בפה ולאחר יום שוחררתי ואני מרגישה שהכל בזכות הקבלות וחיבור נשים לקו.

שייט בכינרת...

יצאנו עם המשפחה לטיול שייט בכינרת . בחזור תקפה אותנו הסופה, סערה , גשם, רוחות, גלים, שמים אפורים. הכל עף. אין לתאר את הרגעים האיומים האלה שעברתי עם בעלי והילדים. היו גלים ו אנחנו לא ידענו מה יקרה ברגע הבא. יכולנו להתהפך, לעוף, היה מפחיד... תוך כדי הייתה סירה ששטה במהירות גבוהה והיא לא ראתה אותנו. בדקה התשעים ותשע. נראה שראתה וסטתה מעט, אך בכל זאת נכנסה בנו בעוצמה. הסירה שלנו הזדעזעה.... אבל ה'? עטף אותנו. זה פשוט היה מדהים. לא התרסקנו!... הייתה שם חומת אבנים. עפנו עם הסירה הצידה , אבל לא התהפכנו... אף אחד לא קיבל מכה.

ראיתי במוחש "הפח נשבר ואנחנו נמלטנו". היה פה משהו ניסי.

אני מחוברת לקו הישועות פחות משנה , קיבלתי קבלות בעניינים שונים.. רואים כל הזמן ניסים.

 

מי שמצרפת 40 נשים חדשות לקו תזכה לברכה מהרב הגאון הרב דן סגל שליט"א.

יש לשלוח שמות למייל: com.gmail@383

 

 

מתוך עלון מס': 147

לשליחת סיפורים:

com.gmail@a3834050 

בן שחזר הביתה...

'אני יכול להמשיך כרגיל? אני עומד בפני אירוסין, אני יכול להציע נישואין?'. 'אתה יכול הכל. אתה בריא לכל דבר ועניין' .

 

הרופא שראה עד כמה הבחור לא מאמין למה ששומעות אוזניו, לקח פתק , רשם את שמו של הבחור ורשם שהוא בריא לחלוטין וחתם בחותמת שמו. כל מי שהיה קשור איכשהוא לסיפור, לא ידע את נפשו מרוב התרגשות ושמחה. הרגשנו את השכינה בעוצמתה, הרגשנו כיצד הקב"ה יורד אלינו ונוכחותו זועקת אלינו.

 

ימים הסתובבנו טפח מעל הקרקע והבחור קיים את הבטחתו ושלושה ימים לאחר אירוסיו ערך סעודת הודיה גדולה ומכובדת מאד. בין שאר המוזמנים היו התלמידות היקרות שקיבלו קבלות לרפואתו וממשיכות בקבלות. כמו שאמרו, אין להם לב להפסיק אותן אחרי נס גדול כ" כ.

 

הבחור ריתק את כולנו בסיפור מתחילתו ועד סופו. הכל נאמר בדמעות ובהתרגשות. המראה והשפה היו של בן שחזר הביתה לאבא שבשמים. הוא הודה להקב"ה שנתן לו את הניסיון הזה, שברור לו שבלעדיו עדיין הוא היה נמצא בהיסוסים של כן ולא וחלק מההודאה שלו זו תהיה החתונה שתתקיים בעז"ה בעוד כשלושה חודשים על טהרת הקודש ממש.

את הסיפור המפעים ניתן לשמוע מתחילתו בשלוחה 419

 

מאין יבוא עזרי?

לפני כשנה רכשנו דירה לאחד מילדינו הנשואים והמועד לתשלום האחרון והגדול ביותר היה אמור להיות בערב פסח בשנה זו, ממש יום לפני בדיקת חמץ. מפאת התשלומים הקודמים ולאחר שבכל חודש יורדים בזה אחר זה תשלומים עבור גמ"חים מכל הסוגים, הפעם התקשינו למצוא גמ"חים נוספים והסכום הוא סכום ענק ולרש אין כל . אין צורך לציין את הוצאות החג שגם הן נוספו בימים אלו, בכל אופן היה קשה מנשוא לשאת את הדאגה. 'מאין יבוא עזרי?'....

 

הרביתי בתפילות וחשבתי, מה עוד אוכל להוסיף על הקבלות שקיבלתי בצניעות? המשכתי לשמוע את הקו בכל יום וכן את סיפורי הישועות וקיבלתי להקפיד יותר , לא לקבל מידי גברים ולא תאמינו.

 

בניסי ניסים החלו השתדלויות לשאת פרי ולהתקבץ סכומים מועטים וגמ"חים מפה ומשם. כמעט הגענו לסכום המלא כשהודיעו לנו שאפשר לדחות את מועד התשלום עד פסח שני בעוד כחודש. מרווח הזמן מאפשר הקלה מעטה והנה , והוא ברחמיו המרובים ימשיך לעוזרנו, ' עזרי מעם ד' '.

 

כל מי שמצרפת 40 נשים חדשות לקו תזכה לברכה מהרב הגאון הרב דן סגל שליט"א. יש לשלוח שמות למייל: com.gmail@38340

לראות את היהלום...

בני היה מאד מאתגר, עברתי איתו שנים קשות במיוחד. לא היה לו שום חשק ללימוד , שום רצון להשקיע , שום כלום ומאז שאני מחוברת לקווי הצניעות, אני פשוט רואה מהפך . הילד הזה בכל הזדמנות היה בורח מהישיבה ובא הביתה ובשבתות , אין מה לדבר שהוא לא היה בישיבה . עכשיו בדיוק הפוך ב"ה. הוא עם חברותות והוא מתחיל ללמוד ולהיות קשור ללימוד ולאהוב את הלימוד ובשבתות, הוא מגיע הביתה רק פעם בחודש . אם יש איזה שמחה משפחתית , אפילו ב- 00:24 בלילה הוא מחפש קו לחזור כשזה מחוץ לעיר והוא רץ לישיבה בשמחה. זה פשוט נס שאי אפשר לתאר.

 

אני לא יכולה לספר לכן מה עברנו איתו, לא רק אני. כל בני המשפחה היו סובלים מההתנהגות שלו וב"ה לא יאומן כי יסופר הוא כ"כ עושה נחת עכשיו , הוא כ"כ מכבד הורים ורואים פתאום כמה הוא מתוק . כמה הוא מיוחד.

 

לפני כן לא יכולנו לראות את היהלום שבו, רק את הבוץ . אז לא להתייאש. אני מרבה לשמוע המון סיפורים, מקפידה על שני כיסויי ראש ועוד קבלות, לדבר בקול עדין ושקט , בגדים צנועים ולא רועשים מידי . צניעות האם משפיע על הבנים

 

הווצאפ גזל ממני שעות ביום...

בני אמר לי, 'אמא בואי אני אראה לך משהו שיעודד אותך. אראה לך כמה שעות ביום היית מבלה בטלפון. יום אחד 5 שעות, יום אחד 4 שעות, 6 שעות, יום אחד 8 שעות'. הייתי פשוט בשוק. התביישתי. התביישתי בעצמי והדבר הראשון שעבר לי בראש זה הילדים שלי. התמונה הראשונה שרצה לי בראש זה אחד הקטנטנים שלי עומד לידי ואומר לי, 'אמא, אמא' ואני, איפה אני? אני בטלפון והוא ממשיך, 'אמא' ואני כזה, 'מה?' אבל אפילו לא מסתכלת לכיוון שלו. 'אמא' ואז, 'מה? רגע. אתה לא יכול לחכות?' מין תשובות כאלה.

 

כמה זמן גזלתי מהילדים שלי?

ומי יכול להבטיח שלא אתן על זה את הדין?

וואצאפ גזל ממני מספיק זמן .

שעות שהלכו, חלפו ולא יחזרו יותר.

 

הודעתי שאני עוברת לטלפון כשר. קיבלתי פידבקים חזרה. רובן כ"כ עודדו ואמרו לי, 'אשריך איזה צעד ענקי', 'הלוואי עלי גם' אפילו מכאלה שלא כ"כ ציפיתי.

 

הופתעתי. כאלה שנמצאות כל היום בטלפון ומעורבות בכל הרשתות החברתיות, אמרו לי, 'וואי, אני מקנאה בך'. יום למחרת אני קמה בבוקר בלי וואצאפ, בלי קבוצות, בלי חדשות, לא הודעות. שיעורים,

התחלתי לשמוע בטלפון ולא ביוטיוב. פתאום אני מדברת עם אמא שלי כל יום במקום להתכתב בוואצאפ. הקשר שלנו תמיד היה חזק, אבל וואצאפ הרחיק אותנו. את עסוקה . את אומרת, 'טוב עוד מעט נדבר בינתיים נשלח הודעה' .. וכך עובר יום ועוד יום ועוברים על כיבוד הורים. למרות התמונות והמדבקות, הכל קר .....

 

את הסיפור המלא ניתן לשמוע בשלוחה 741

עלון מס': 145

בין דמיון למציאות

חברה שלי עזרה לבחורה שהייתה במצב קשה, במשך שנים רבות. היא נתנה את כל כולה, אפילו עברה למענה לעיר אחרת, בשביל להיות קרובה אליה ועזבה את כל הקהילה שלה, העבודה , החברות והשכונה , רק בשביל לסייע לה מקרוב.

הבחורה גדלה והתחברה לאנשים לא טובים . לצערנו הרב , היא עזבה את הדרך והייתה במצב נפשי

מעורער .

היא החליטה להמציא סיפור בדוי על מי שסייעה לה. דבר שסיבך לא רק את מי שמסרה נפש למענה , אלא

זעזע את כל משפחתה שהייתה בצער נוראי . חברתי מזה שנה מחלקת מאות אלפי עלונים כל שבוע.

היא קיבלה על עצמה הרבה קבלות , אבל דבר אחד היה מאוד קשה לה. היא תמיד לבשה חצאית ישרה לא

צמודה, אבל לא מספיק רחבה ע"פ גדרי ההלכה. עכשיו היא הרגישה שהגיע הזמן לקבל קבלה קשה , כדי

לזכות לישועה גדולה מעל הטבע.

הפחד היה גדול , שכן היה מדובר שכל משפחתה עלולה להתפרק חלילה והיא החליטה לעשות צעד אמיץ.

היא לקחה את כל החצאיות הצרות, גזרה אותם עם מספרים וביקשה מה' שכשם שהיא גוזרת את כל

החצאיות הישרות, שהקב"ה יגזור ויקרע את הגזירה

לחלוטין . וקיבלה על עצמה ללבוש בל"נ רק חצאיות קפלים . לא עבר שבוע מהקבלה ואותה בחורה סיפרה לכולם , לעובדת הסוציאלית שלה, לפסיכולוגית, למדריכת שיקום, למורה ו לכל אחד ואחת, שהיא המציאה את כל הסיפור הזה בשביל לקבל תשומת לב וגם הגורמים המקצועיים הבינו שכל הסיפור בדוי.

הדמיון ו המציאות התערבבו אצלה. כמובן ש היא ביקשה סליחה והתחרטה על כל מילה שהוציאה מפיה וסיפרה שאם יש לה משהו טוב ומשמעותי בחיים זה בזכות האישה שהייתה לצידה כל השנים ומסרה את נפשה למענה. מה שחצאית כפלים יכולה לחולל...

חברה לא ראויה

לקחתי על עצמי לא לקרוא בשם פרטי לגברים בעבודה. ביקשתי לעבור ל חדר שיש בו רק נשים

ולהתנהג בצניעות בעבודה. בני התחבר לחברה מאוד לא טובה . הוא ירד מהדרך בגיל 14 ועזב את הישיבה. העברנו אותו לישיבה אחרת וגם שם לא הסתדר ועזב ל - 7 חודשים .

אחרי שהתחלתי לשמוע את קו הצניעות ולקחתי על עצמי הרבה מאוד קבלות לתקופות ארוכות , הוא שבר

את הטלפון הלא כשר וחזר לישיבה שזה נס מעל הטבע.

 

מקומות לא ראויים

עשיתי בדיקות שגרתיות והרופאה אמרה שיש משהו מחשיד בבדיקות . נבהלתי וחששתי.

קיבלתי על עצמי לא להיכנס למקומות של פריצות, כמו קניונים, שווקים ומה שנראה מחשיד יצא תקין לחלוטין .

כשמקבלים קבלה שיש בה מסירות נפש זוכים לישועה מעל גדרי הטב ע.

 

ילד במתנה

אתמול יצאתי מהבית עם הבן שלי הקטן ותינוקת בעגלה. לפני שיצאתי המטפחת שלי לא הייתה כ"כ מסודרת ואני לא תמיד כ"כ מקפידה על זה שלא יראו לי שיער, אך אמרתי בכל אופן אני הולכת לרופא וזה גבר , אז בואי תתחזקי יותר בצניעות, סידרתי את המטפחת ו שמעתי הרבה

סיפורי ישועות . ירדתי עם הילדים, חיכיתי בתחנה והאוטובוס לא הגיע הרבה זמן .

חיכיתי ובדיוק הסתובבתי אחורה ובשנייה שאני מחזירה את הראש , אני קולטת רכב שפשוט נסע אחורה ברברס עד המדרכה ופשוט דחף את העגלה, לא הבנתי איך העגלה זזה אז סובבתי את הראש..

הילד שלי נדרס והוא פשוט דחף לי את העגלה עם הילד, הילד היה בצד של העגלה לכיוון הכביש הוא

פשוט דחף ודרס, נסע במהירות והילד בסה"כ זז הצידה היה פה נס. כל האנשים שהיו שם צרחו .

אישה אחת אמרה לי, קיבלת את הילד שלך במתנה, בשנייה שהסתובבת לא שמת לב מה היה פה בכלל, מה הנס שהיה . בעל הרכב בא ואמר שהוא לא יודע מה קרה לו וביקש סליח ה.

התינוקת והילד שלי יכלו להידרס, זה קרה במהירות והם זזו הצידה ולא קרה להם כלום, אף לא שריטה ואני זוקפת את זה לכל הקבלות שלקחתי על עצמי.

 

דוד בן יונית

הרבה התחזקו לרפואת בני, איזה אהבת ישראל ואיך בנות מסכימות לוותר על דברים שקשה להן,

רק לרפואת משהו שהן אפילו לא מכירות ! בני בלע חתיכות קטנות של פקאן שנתקעו לו והוא

איבד את הנשימה . עקב כך , הוא היה מורדם ומונשם בטיפול נמרץ .

הלכתי הביתה זרקתי את כל הבגדים שלא היו מספיק באורך כמו שרציתי, ובאותו יום הגעתי לביה"ח והוא פקח את עיניו. הורידו לו את ההנשמה ועדיין הוא נשם מאוד בכבדות.

הרגשתי שאני חייבת לקבל על עצמי משהו בנושא. להקפיד על פתח צוואר סגור גם בבית, דבר לא קל. אחרי הקבלה הוחלט להוציא לו לגמרי את ההנשמה ואת החמצן .

כרגע הוא נושם רגוע בכוחות עצמו .

עדיין הוא זקוק לרחמי שמים מרובים , שכל התפקודים יחזרו ו שיחזור להיות יל ד בריא ושלם.

מי שיכולה לקבל על עצמה קבלה באזניים, עיניים, אף, פה . שיהיה בריא ב איבריו לעבודת ה'.

 

 

עלון 145

ילדתי בגיל 55

לא היו לנו ילדים מעל 30 שנה.

הגענו למיטב הרופאים והם לא ידעו מה הסיבה לכך.

חיינו עם תקוה שה' יעזור.

לפני כ- 10 שנים עלינו לארץ מצרפת, פגשנו רופא בכיר שהסביר לנו שיש אפשרות לטיפול שונה.

הייתי כבר בת ,52 כמעט מיואשת...

התחלנו בטיפולים במשך שנתיים והתבשרנו בבשורות טובות.

נודע שיש לנו שלישיה.

הרופאים דחקו בי ואמרו שהם לא ישרדו, אך אני עמדתי על שלי והמשכתי באמונה שה' הכל יכול. לא הייתי מוכנה לוותר. ביום שנולדה השלישיה, הרגשתי שהנשימה קשה לי. קרדיולוג שבדק גילה שאני עוברת התקף לב.

בנוסף, הריאות שלי התמלאו במים. הייתה קריסת מערכות, דום לב והחייאה שנמשכה כ 7- דקות.

כשחזר הדופק, הרדימו והנשימו אותי למספר ימים. אחרי ההתאוששות התעוררתי וחשבתי לעצמי, במה זכיתי? בגיל 55 ילדתי שלישיה, שני בנים ובת. סיכנתי את חיי, אך לא ויתרתי על אף אחד.

כולם נולדו פגים במשקל: 900 גרם, 1200 גרם ו - 1500 גרם.

התחזקתי בצניעות, בלבוש והנהגה. בעיקר חיזקתי נשים אחרות באמונה.

כשהשלישייה היו בני שנתיים, בעלי התחיל לדבר איתי על העתיד הקרוב והרחוק ולחזק אותי.

הוא ברך את הילדים ואותי וכמה דקות לאחר מכן חש ברע, הוא קיבל התקף לב, הובהל לביה"ח ונפטר תוך זמן קצר.

היום אני מגדלת את ילדי לבד באהבה, באמונה ובשמחה. הכל מאת ה'.

לרופאים ניתנה רשות לרפא ולא לייאש !

 

 

קבלה מיוחדת

התחלתי שידוכים וחשבתי שלא יעבור הרבה זמן ואזכה להתארס.

זכיתי להתחבר לקו הישועות לפני כשנה וחצי .

קיבלתי קבלות ושמעתי על טיפים שלא ידעתי כלל.

חיברתי 40 בנות לקו, שמעתי שיעור צניעות בנושא השיער, למרות שהשתדלתי להיות צנועה, שהשיער לא יעבור את קו הכתף. קיבלתי על עצמי לאסוף את השיער.

בי"א אייר תשפ"ב, קיבלתי את הקבלה ולאחר 39 יום , כ' בסיון

קיבלנו את ההצעת שידוך , שעלתה כבר לפני כמה חודשים ולא התקדמה ... כל פעם זה היה נראה לא רלוונטי ו לא התקדם , אך לבסוף הישועה הגיעה.

האירוסין והחתונה התקיימו. השמחה הייתה גדולה.

הכל הלך על הצד הטוב ביותר. אין עוד מלבדו .

 

 

כל מי שמצרפת 40 נשים חדשות לקו תזכה לברכה

מהרב הגאון הרב דן סגל שליט"א.

יש לשלוח שמות למייל: com.gmail@a3834050

 

דברי הגאון הרב דן סגל שליט"א

צריך לראות, איש את רעהו יעזורו... לעשות תיקון גדול, שיהיה הכל כמו שפסקו לנו רבותינו זצ"ל . שהותיר הקב"ה לדור האחרון .

הרב אלישיב זצ"ל והרב וואזנר זצ"ל שהם ישבו ודנו ופסקו, וכמו שאומרים , זה לא דקדוקים ולא הידורים, זה ע"פ הלכה ברורה,

איך צריך לראות את הדברים. יש חוברות של הפסקים שלהם..

מצד אחד מי שמתחזק בזה, אין לשער את מה שאפשר לזכות .

אין לשער, בגשמי וברוחני בזה ובבא, וחס ושלום זה בחינה לא תעמוד על דם רעך, אתם לא רואים מה שקורה? וכעת תראו... הרי כתוב בחז"ל, מובא שכאשר הקב"ה רוצה לעורר את כלל

ישראל, דבר ראשון מביא את זה ברחוק, באומות, ברחוק.

אם מתעוררים טוב, אם לא זה מתקרב ומתקרב...

כמה אסונות נוראיים היה בזמן האחרון ובתקופה האחרונה?

אף אחת.. לא היתה מתלבשת כך...

רק בגלל שלא חושבים שזה כך.

היצר מסמא את עינינו שאנחנו לא נראה שזה כך... אבל אם היו יודעים שזה כך, אף אחד לא רק שלא היה רוצה את האחריות על עצמו, לא היה רוצה ח"ו להזיק, לעשות, ובשביל מה?!...

השיחה של הרב במלואה בשלוחה .47

 

כניסה עם זכויות לישיבה

בני לפני כניסה לישיבה ו אנחנו צריכים המון זכויות .

חשבתי היום, מה אני עושה להצלחה?

איזה קרבן אני מקריבה?

בצעד חסר תקדים לקחתי את הפאה שלי , ביערתי אותה ואמרתי: "וביערת הרע מקרבך".

עם המון דמעות ביערתי את הפאה .

הייתה לי היום פגישה שהלכתי אליה עם מטפחת. היה לי מאוד קשה...

ביקשתי מה' שכמו שאני ביערתי את הרע מקרבי , כך הקב"ה יבער כל פגע ונגע ממני ומכל משפחתי ומכל עם ישראל.

ה' יעזור שנזכה כולנו שיהיה פסח כשר ושמח ובשורות טובות.

 

כח לנשים

אני פשוט מחזקת את ידיך.

גם אני עשיתי את התהליך שאת עשית, שהוא לא מקובל בחברה שלנו ועשיתי דרך לאחר שנים שהייתי רגילה לפאה .

את אמיצה , חזקה ומראה שיראת שמים בוערת בקרבך.

ברגע של אמת אנחנו יודעות שאנחנו צריכות לעשות משהו מאוד משמעותי .

אנחנו מוציאות מתוכנו דברים שהם קידוש ה'. אשריך שזכית.

גם אני החלפתי מפאה למטפחת , לזכות אחד הילדים ואני רואה אצלו עליה רוחנית מאוד גדולה ואהבת תורה מיוחדת .

נתת כח להרבה נשים אחרות

 

נפתחו שלוחות חדשות

שלוחה 35 - חובות הלבבות.

שלוחה 36 - הלכות ייחוד.

שלוחה 37 - אהבת חסד.

שלוחה 38 -מסילת ישרים.

קו הצניעות והישועות

עלון 142

מרן הגר"ח קניבסקי כתב במכתבו כחודש לפני פטירתו : אם ראית מלכויות מתגרות אלו באלו צפה לרגלו של משיח בר"ר פרשה מ"ב

דברי הרב מנחם שטיין בפרוץ המלחמה באוקרינה תשפ"ב. "אנחנו נמצאים בימים מאוד מיוחדים וסוערים ! 

כולם מרגישים שיש כאן מהלכים שמיימיים על טבעיים! ראינו את מכתבו של הרב קניבסקי מרן שר התורה בהקשר לימים האלה , המצטט את דברי הגמרא: שאם ראית זמן של מלחמות אומות העולם מתגרות זו בזו צפה לרגלו של משיח" והיום רואים את מלכות רוסיה שמתגרה באומות העולם .... אחד הסימנים לגילוי כבוד ה' בעולם !! הגאולה במשיח זה אחד מ - 13 עיקרי האמונה! "אני מאמין באמונה שלמה בביאת המשיח! "

אחד הסימנים לבואו של בן דוד עד שתכלה הפרוטה מהכיס. היוקר יאמיר .

זהותו של המשיח ! החתם סופר אומר: "בכל דור ודור יש צדיק שהוא מוכן מאת ה' להיות הגואל - צדיק שנמצא באותו דור והוא עצמו אינו יודע שהוא עומד לכך", לכן אומר החת"ס שבעוונותינו הרבים היו כמה וכמה צדיקים שמתו , למרות שהיו ראויים לכך לא זכינו שיתגלה כמשיח והוא נפטר , משום שהדור לא היה ראוי לכך ! זה מתאים לתקופתנו! זה אומר להזדרז ולהתחזק בעבודת ה'. הרב קניבסקי במכתבו מחזק בנושא של - תורה , גמילות חסדים ותפילה!!!

מה שבאמת יותר חשוב זה החלק של המעשים שלנו, כדי שנוכל להינצל מחבלי משיח ! לחברתי היית ה שבת שבע ברכות. שבוע לפני, סיכמה עם המחותנת שצריכה להיות הפרדה באולם. כשהגיעה לשמחה אמרו לה : "עשינו פה שביל ולא צריך הפרדה.... אנחנו משפחה אחת ... מחותנים... " חברתי אמרה מיד: "לא יקום ולא יהיה, איני מוכנה לשבת עם גברים ללא הפרדה ומחיצה" . היא מיד נזכרה בקו הישועות ואמרה שהיא מורידה את העגילים, בשביל שמשהו יתחיל פה לזוז... תוך זמן קצר הסכימו לעשות הפרדה מלאה ו השמחה המשיכה באהבה , אחוה ושלום.

כל עם ישראל התאחד זה מחמם את הלב

אחי עשה תאונה . הוא עבר במעבר חציה עם אופניים, רכב פגע בו ו העיף אותו. הוא נפצע קשה בכל אזור הפנים, הלסת התרסקה לו, הוא איבד את השיניים.. הוא היה בטיפול נמרץ מורדם מונשם ו עבר ניתוח חירום . חיכינו שהפרמדיקים יגיעו ... כולם אמרו לנו תאונה כזאת לא מסיימים בבית חולים ... אלא בבית העלמין ... אנחנו זכינו שקיבלנו את אח שלנו במתנה, זה שהוא חי איתנו זה ניסי ניסים. דבר שלא ברור ומובן מאליו . גם כשעשו לו את הניתוח, חתמנו על מסמך שכנראה הוא יכול לאבד את השמיעה שלו וזה ניסיון מאוד קשה והבנות קיבלו קבלות . כל בת התחזקה בצניעות מהמקום שלה . אחי עבר את הניתוח בהצלחה ולא נפגע בשמיעה . הסיפור לא קל אבל זה ש אחי איתנו בחיים ואנחנו זוכים לראותו מחייך וצוחק, זה דבר שהכי שווה ומעל לכל . רואים איך בנק הקבלות של כולן עמדו לאחי.

המתפלל על חברו נענה תחילה

פנו אלי אם אני יכולה לקבל על עצמי קבלה ל- 40 יום עבור מי שזקוקה לישועה. הייתה לי התלבטות ובסוף החלטתי שכל המתפלל על חברו נענה תחילה ואני אעשה את זה .

לפני שבוע וחצי התחלתי את ה - 40 יום . אין לי מילים לתאר. חינוך ילדים , דבר לא קל ואני רואה פשוט דברים מדהימים, אם זה עם הילדים הגדולים, ההקשבה, לקום בבוקר בשמחה , להגיע לבית בשמחה, שעורי בית , כל דבר שבאמת אנחנו יכולים לעבוד עליו חודשים ולהגיד ה' תעזור לנו . פתאום בשבוע וחצי רואים , איך הצניעות זה דבר שהוא מעל גדר הטבע. אנחנו מקבלים קבלה בצניעות והקב"ה מחזיר לנו משהו ענק ואמרתי - המתפלל על חברו נענה תחילה .

תמשכה לקבל קבלות גם אם בהתחלה קשה , אחרי כמה ימים מתרגלים לזה וזה פשוט מחזק. כל יום יש הרגשה שזו השמירה שלנו וכל התקדמות הכי קטנה , זה צעד גדול בדור שלנו. תחזיקו חזק ! המשיח קרוב! נתראה בקרוב כולנו בשמחה.

לא אתבייש כשיבוא המשיח

לפני 3 שנים המראה שלי היה מאוד שונה ממה שאני היום.

הייתי עם פאה, מאופרת בכל סוגי האיפור, שונה לגמרי... זכיתי שבמהלך 3 השנים האלה, הקו שינה אותי מקצה לקצה. הורדתי את הפאה, קיבלתי הרבה קבלות. מבחינה כלכלית , אישית ומ שפחתית אנחנו עלינו כמה רמות. יש לנו ס"ד עצומה בכל העניינים.. אני מאושרת שאני מחוברת לקו הזה .

הכל היה בשל חוסר מודעות וידע. היום במקום שאני נמצאת לא אתבייש אם המשיח יבוא. אני פשוט מחכה בכליון עיניים, שיראה איך נשים צדקניות עשו שינוי בזכות הקו הזה , שהיו בקצה אחד והגיעו לקצה השני בזכות התמדה ב קבלות, ב חיזוקים ובסיפורים.

עלון143

 

בן אדם לחברו...

לפני תקופה מישהי פגעה וצ יערה אותי מאוד . הייתי משתפת את בעלי בכאב הגדול שהיה לי , כדי להקל מעלי קושי ריגשי ולקבל חיזוק, מתוך ידיעה שאיני נושאת את הכאב לבדי . המצב נמשך זמן רב ולצערי ללא שינוי. לפני כשבועיים , החל להתפשט לי סוג של נגע סביב אזור הפ ה . התייעצתי עם גורם רפואי והבנתי שזה סבוראה. החלטתי להקפיד על לימוד 2 הלכות שמירת הלשון בכל יום ולהשתדל שלא לדבר על אותה אישה . את הרעיון קיבלתי בקו . הדבר היה קשה לי וידעתי שבורא עולם יחשיב זאת וכנגד זאת בקשתי מה' שישלח לי את הרפואה המיוחלת. באותו היום , זה החל לחלוף ולמחרת נעלם כלא היה .

 

לפני זמן מה ארעה לי תקרית לא נעימה עם מישהי אחרת, ת קרית שהלכה והסתבכה ככדור שלג שקשה לעוצרו, ב של פליטת פה לא נכונה של מישהי אחרת , שגרמה לאי הבנה ולריחוק רב בינ ינו. לא ידעתי מה לעשות ... היה נראה שהמצב רק הולך ומסתבך.... וכל התערבות יכולה רק להחמיר את המצב . הדבר גרם לי לתסכול וה רגשות געשו... רציתי לשתף את בעלי ו אמרתי לעצמי , עוד כמה דקות הוא יגיע הביתה ואספר לו הכל... העיקר ש לא אשא את המשא לבדי. אך באותו רגע, קיבלתי בליבי החלטה שהייתה לי מאוד קשה, להתאפק ולא לדבר עליה, אפילו עם בעלי.

מרגע הקבלה , חשתי כיצד יורדת עלי באופן על טבעי שלוו ה נעימה. הרגשה טובה. ה' שלח לי סימן ברור שהדבר נכון, לא רצוי לשתף את בעלי בעניין החברה. היה לי ברור שאם הייתי בוחרת באפשרות הראשונה ומשתפת את בעלי, יתכן ש הייתי חשה בהקלה רגשית לאותו רגע , אך הדבר ל א היה מוביל לגילוי , עד כמה חשובה שמירת הלשון בעיני ה'.

 

שתיקה שווה זהב

בתי, בחורה בת 16 הייתה שנה שלמה בבית, כי לא היית ה לה מסגרת לימודית. חיפשו בשבילה ועשו מה שרק ניתן לעשות. מצאנו מקום מאוד טוב , אבל היה מאוד מאוד קשה להתקבל אליו, כי הם ממש עמוסים עם כמות גדולה של בנות ומאוד קשה היה לקבל ה. בשנה ש היא הייתה בבית , בתי קיבלה הרבה קבלות בצניעות, לא ללכת עם תיק צד באלכסון 40 יום, חגורה דקה של 2 ס"מ, במקום עבה..

אחרי תקופה, בתי קיבלה תשובה חיובית שמקבלים אותה לסמינר מעולה בירושלים. בזמן הזה היה לה ניסיון קשה, לא לדבר לשון הרע על מישהו והיא ה תגבר ה ושתקה. שנה שלמה בבית.... אסור להתייאש ... שנה שלמה היא קיבלה על עצמה קבלות . "הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו". "שיחו בכל נפלאותיו" . תראו מה זה כוח הצניעות וכוח ההתגברות, לא לדבר לשון הרע! 

 

הקבלות ריפאו אותי מדיכאון

במשך כל התקופה שאני מחוברת לקו היו לי ניסים ונפלאות , בפרנסה ו בבריאות . כל מה שבקשתי הקב"ה שמע אותי. הקבלות היו ועדיין . ההנהגה בצניעות, לדבר ולא לצעוק, תכשיטים, איפור, מכף רגל ועד ראש . אני משתדלת לקבל ולעמוד בכל מה שקיבלתי על עצמי. הישועה הענקית שאני רוצה לספר היא , שאני התנתקתי לגמרי מרשתות חברתיות .

מאז התרפאתי מהדיכאון שחליתי בו . חליתי בדיכאון לא פשוט. בכיתי המון... בהתחלה הרופאים אמרו שזה בגלל בעיה נפשית . אח"כ ניסו לתת לי כדור שעשה לי מאוד רע ... המשכתי ולא התייאשתי והתחזקתי בעוד קבלות . אחרי שנתיים שאני מחוברת לקו, הבית חזר לפעול ! קם לתחיה! אני אמא מאירת פנים! מסבירת פנים! כשתקף אותי הדיכאון, הייתי מכונסת בתוך עצמי. כמובן שמאוד השתדלתי לא להראות את זה לילדים, אבל בתוך תוכי פשוט קמלתי.

קו הישועות הרים אותי למקומות מאוד גבוהים, ברוחניות ובגשמיות, בתפקוד הבית . ואני נמצאת במקום אחר לגמרי ממה שהייתי.

 

40 בנות כיתתי...

אני בת 29 ויש לי חברות , בנות כיתתי , שעדיין לא הצליחו למצוא את זיווגן. החלטתי לאחד את כל הכיתה, 40 בנות , 40 יום להקשיב לקו לזכות ישועתן. איתרתי את כולן . המאמץ היה גדול, כל הטלפונים של הבנות שלא היה קשר איתן במשך השנים. המשימה לא הייתה פשוטה... כש איתרתי את הבנות , היה חשוב לספר על הקו ועל כוחה של הצניעות. התפללתי לה' שכל הבנות יי וושעו ו שהמאמץ שלי יהיה גם לזכות 2 אחיותיי וגיסתי, המחכות לזיווגן. גיסתי בת 35 ,אחותי בת 27 ואחות נוספת בת 22 . בסיום ה - 40 יום אחותי הקטנה סגרה וורט .

זה קרה ביום ה- 40 .ראינו במוחש שזה בזכות המאמץ הגדול שהשקעתי באיתור וחיבור של 40 בנות כיתתי משכבר הימים... אנחנו בתחילת הדרך ואין לנו ספק שזו רק ההתחלה ונראה שכל מי שהתחברה תמצא את זיווגה. ישועת ה' כהרף עין.

 

כאבים ברגליים

יש לנו ילדה במשפחה , שיש לה כאבי רגליים זמן רב. קיבלתי על עצמי לרפואתה, לא להסתובב במדרחוב ו לא בקניונים, כדי שה' יוליך אותה ברגלי ה ללא כאבים. בנוסף, בתי הגדולה קנתה 2 זוגות נעליים ונתנה אותם לסנדלר , לשים גומי מתחת לסוליה , שלא תרעיש , לזכות אחותה. שתהיה לה רפואה שלימה ברגליה.

סיפור מתוך עלון 138

יש לי עקרונות משלי...

אני מפיקה אירועים.

התקשרה אלי אישה להזמין אירוע בת מצווה לבתה.

שאלתי אותה אם יהיו באירוע גברים , כמו צלם.

היא ענתה שכן. שאלתי , תהיינה מחיצות?

היא ענתה, מחיצה מלאה. אל תדאגי !!! הכל בסדר!!

מניסיוני גברים וילדים נכנסים לאולם האירוע .

הסברתי לה את הקושי שלי ואמרתי שאין לי אפשרות

להגיע לאירוע .

6 פעמים היא התקשרה וביקשה שאולי בכל זאת אארגן

את האירוע .

יש לי עקרונות משלי. הצניעות מעל הכל!

בשיחה ה אחרונה שלנו הסברתי לה :

"יש לי משפחה ברוכת ילדים.

בשמחה הייתי מגיעה אם היו רק בנות!

יש בורא עולם ויש קו הצניעות,

שמלמד אותי לעמוד בניסיון הזה" .

"מי שמחוברת לצניעות לא מפסידה !"

האישה התפעלה מדברי, החמיאה לי ואמרה: תקשיבי,

אני בהלם! איזה כוחות! מיד היא התחברה לקו ו אמרה :

וואו ! אני בהלם מהגדלות שלכן, אני רואה עד כמה

הצניעות חשובה באמת .

אמרתי לה זה לא כוחות .

מי שמחוברת לקו מבינה מהי הצניעות באמת .

למחרת, בעלי הגיע לאזכרה. הוא אמר דברי תורה ,

סיפר סיפורים מרגשים . אנשים מאוד התרגשו

מהדברים ששמעו. אחד האנשים ניגש לבעלי ואמר:

ריגשת אותנו . הוא נתן מעטפה ומה היה בה? 1200 .₪

הקב"ה שלח לי במדויק והראה לי כמה חשובה מסירות

נפש ועמידה בניסיון.

הלוואי שנצליח וי היו לנו כוחות לעמוד בכל הניסיונות.

 

סיפור מעלון 139

ראש כנגד ראש

"הבטחתי לעצמי שההודעה הבאה תהיה מהטלפון הכשר שלי!"

 

בכל דבר שיש בו הרבה קדושה , יש תמיד המון קשיים ומניעות

מסביב עד שמגיעים אליו. כל יום הייתה סיבה אחרת ועיכוב חדש,

אבל ידעתי שהשחרור מבית ה חולים תלוי בקבלה הזאת.

 

אמרתי , אם אתם רוצים שנהיה בבית , רוצו לקנות לי את הטלפון

הכשר לבית חולים וביום שישי היה השחרור . הרופאה העדיפה

עוד כמה ימים להשגחה ולבסוף רשמה לנו שחרור .

אנחנו בוחרים הפוך ממה שהרופאים ממליצים לגבי הניתוח,

בוחרים וחושבים שאנחנו בוחרים, אבל הקב"ה בוחר לנו אחרת

ואנחנו מתפללים לפעמים שתגיע ישועה מסוימת ומדויקת כמו

שאנחנו רוצים , אבל לא תמיד אנחנו יודעים איזה מסלול ה' הכין

לנו. כל מה שקורה איתנו הכל לטובתנו. גאולה זה גם לחיות

באמונה , שה' הוא זה שבוחר והוא זה שקובע עבורנו.

הוא זה שמחליט ולנו רק נשאר להאמין ולהודות.

לא ישבנו בחיבוק ידיים. היינו אצל רופאים, התפללנו, התייעצנו,

בדקנו אופציות בחו"ל, אבל בסוף היה צריך ניתוח פה בארץ .

במקום מסוים... בזמן מסוים ... אצל רופא מסוים...

הכל מחושב ומדויק אצל הקב"ה . לא הייתי רוצה אחרת.

הרופאה אמרה, אולי אם הייתם באים קצת קודם... היה אפשר

לעשות טיפול של תרופה לייבוש הנוזלים ...

תודה לה' שהגענו עד לפה .

אני חושבת שהתקופה הזו, היא התקופה הכי מחזקת בחיים שלנו.

כמה קבלות, כמה התחזקות . כל עם ישראל התפללו עבור הדסה,

בארץ ובחו"ל . כמה אהבה ואמונה וכמה אנחנו הנשים יכולות

לעשות ולחולל מהפכות שם למעלה .

אני לא מצטערת על כלום, רק על שלא חזרתי בתשובה לפני כן....

הראש קטן מיום ליום, המבט בעיניים כבר לא שוקע כמו שהיה

לפני כן. הדסה מתחילה ללמוד ולהזיז את הראש בקלות.

היא מגיבה ומתקשרת.

בפרק זמן שהיינו בביה"ח הייתה אחות שאמרה שהיא לא תשכח

את הדסה לעולם. וכשאנחנו אמרנו שאנחנו לא רוצים את

הצינורית לעולם. היא אמרה ... הכל אפשרי אצל ה'.

לפני כמה חודשים הייתה תמונה אחרת לגמרי .

מאז הכל ניסי ניסים, כל התקופה הזו שעברנו, השהייה בבית

חולים , הניתוח, ההתאוששות של הדסה והקבלות של כל אחת

מכן.

הקבלות שלכן נשים עשו רעש גדול בשמים.

והקבלה הקשה שלקחתי על עצמי היא זאת שעזרה להדסה..

הלוואי שהלכות הצניעות יהיו בלבבנו, שנזכה לחזק ולהתחזק .

חשבתי על מה ולמה עשה הסיפור של הדסה רעש גדול וגרם

לנשים להתחזק בארץ ובעולם?? זה פשוט זכות מה' וחסד ענקי.

 

כשעליתי לקו, בכיתי וביקשתי אם יש נשים שמוכנות לקבל על

עצמן להוריד פאה ל - 40 יום - ראש כנגד ראש.

הנושא גורם לרגשות שליליים, לוויכוחים אין סופיים, כל הקבלות

שכל אחת לוקחת על עצמה.

ואלו שיגידו שהצניעות גורמת לבעיה במשפחה, סותר את כל מה

שאומרים לנו חכמים .

הרי יש לנו הבטחות בתורה שהצניעות מביאה ברכה גדולה.

אותם גברים שמתלוננים שהצניעות הפכה להם את הבית לפתע

פתאום , מרוב שיש פריצות ברחובות הם לא יודעים מהי צניעות..

ואם האישה שלהם קצת מתחזקת , שלא נדבר אם היא עומדת על

פי כל גדרי ההלכה.

אותם זה לא מעניין, הם רוצים דוגמנית שיוצאת מר' עקיבא....

שלא נדבר על כל הבחורים המסכנים שנכשלים כל יום במראות

אסורות, לא כי הם לא יודעים לשמור על העיניים.

לא יודעים לשמור על העיניים זה גם תירוץ טוב ....

להגיד, אני הולכת בצניעות שהם ידעו לשמור על העיניים שלהם...

הם המסכנים יושבים כל היום בישיבה שיעור א', ב', ג'.

הוא מסתכל בדף הגמרא ואופס, קפצה לו זו שם בתחנה מהבוקר.

הוא ניסה לשמור את העיניים שלו, אבל מה לעשות שהרגליים

שלה לא היו מכוסות כהלכה?

ואלו הקשקשנים שיושבים מאחורי אותם אתרים שיגידו , קבלות

בצניעות....

אבל יש להבדיל בין עיקר לטפל . מה העיקר? הפאות.

נגענו בקודש הקודשים, אז יש תגובות מסביב.

יותר מ - 100 פוסקים שאמרו דברים קשים על הפאות

ועל צניעות ה של האישה .

יבואו הקשקשנים למיניהם ויגידו...

הוא רצה שהיא תלך בפאה הנוגדת את כללי ההלכה....

והיא בחרה לעבור למטפחת , אז נהיה להם בעיות בשלום בית...

 

אם אנחנו רוצות את ה' איתנו, אנחנו צריכות לעשות

את מה ש ה' באמת אוהב . אם אנחנו רוצות שה ' ישמור

על הבית שלנו, אנחנו צריכות לשמור על בתים של אחרים.

שלום בית זה עבודה בפני עצמה .

אישה חכמה בונה ביתה . זה לא פשוט ! כל איש רוצה את אשתו

צנועה, כי זה בטבע שלהם. רק לא לימדו אותם מספיק...

תחשבי את מי את מרשימה כשאת יוצאת לעבודה ... לסופר...

לרחוב ... האם בעיות בשלום בית יש רק בגלל הפאה ? והצניעות?

ליצנים יש בכל דור. אבל תורה יש רק אחת . אמת יש אחת והאמת תמיד מנצחת.

בדור הזה , עיקר מעלת האישה היא שהולכת עם בגדים צנועים

ומקבלת שכר גדול מאוד. אישה צנועה ברכה לבעלה.

הר' מסאטמר זצ"ל בדרשה אחרי כל נדרי אמר, שכשהמשיח יבוא

הוא יצביע על הנשים הצנועות ויאמר , "אלו קרבוני, אלו הביאוני".

אז בואו נתחזק ונחזק - נשפיע אור של ה'.

בלי לחשוב מה יגידו, כן יגידו, הם יגידו,

אבל מה יגיד הוא, מה הקב"ה יגיד. תהיינה חזקות .

סיפורי ישועות

נושעו בזכות התחברות לקו הישועות

 

להתחברות 073-3834050 להקיש סיסמה #2448 ולאחר מכן 5

 

איך ניצלתי מלינץ'

כריתמיקאית אני נוסעת לכל מיני גנים ברחבי העיר. הגעתי לשכונה מרוחקת בירושלים ולא ידעתי לאן לפנות כשירדתי מהאוטובוס. מנהלת הגן ניסתה להדריך אותי אבל טעיתי. פניתי ימינה במקום שמאלה. הלכתי לאיבוד! רציתי להזמין מונית כי היו לי חבילות כבדות וכששאלו אותי איפה אני נמצאת לא ידעתי לומר את שם המקום.

המשכתי ללכת שעה וביקשתי מה' שלא יעזוב אותי. נכנסתי למכולת ושאלתי את  המוכר איפה אני. כי הלכתי לאיבוד.  והוא ענה: "אנחנו בבית צפפא" . הבנתי שאני בכפר ערבי.  ופתאום עמדו סביבי עוד ערבים ושאלו אותי מה אני עושה פה... מאוד נבהלתי... ויצאתי מיד מהחנות. ניסיתי להתקשר למוניות ואז ניגש אלי ערבי ואמר שהוא יכול להוציא אותי וכדאי לי להיעזר בו ומיד לקח לי את הפלאפון מהיד. מיד הבנתי שלא כדאי לי לסמוך עליו, זה היה חשוד אם לוקחים פלאפון זה אומר שלא רוצים שנהיה בקשר עם העולם...

כשחטף את הטלפון שלי מהיד הוא דיבר עם הגננת שניסתה לעזור לי, עמדתי בצד והוא התעקש להסיע אותי למחוז חפצי. ממש נאבקתי וממש בכוח הצלחתי לקחת את הפלאפון שלי חזרה ואמרתי לו שאסתדר. באותו הזמן כבר פתח את הרכב ואמר שהוא מבין לאן אני צריכה להגיע וכבר שם את הדברים הכבדים שלי באוטו שלו. הבנתי שאני בסכנה!!! אמרתי לעצמי שהוא וודאי ייקח אותי אבל לא בטוח שהוא ייקח לכתובת שאני צריכה...

הוא יכול לקחת אותי לגיא צלמוות. "באותה שניה אמרתי להשם: "אני מבטיחה שאתן צדקה ואקבל על עצמי קבלה בצניעות! " . אמנם ניסיתי בעבר לקבל אך לא הצלחתי לעמוד בקבלה. עכשיו הרגשתי שהשם נותן לי את הכוח לשנות ואכן אשנה את הכל!  הבטחתי לעצמי באותו רגע שבערב אלך לכל החנויות ואחפש בגדים עד שאמצא.

עליתי במעלה הכביש וביקשתי בליבי שתעבור מונית של יהודי. לא עברו

כמה דקות ובהבזק של רגע... עברה מונית של יהודי עם שלט "רמות" הנהג פתח את הדלת ואמר בצעקה: "מה את מחפשת פה?! תעלי מהר למונית!" וכששאל לאן אני צריכה להגיע לרגע התבלבלתי, ולא ידעתי מה לענות ואז הוא המשיך ואמר לי "גברת, את יודעת שאת צריכה לברך הגומל? " שמתי לב שהנהג לא היה שומר תורה ומצוות... הוא הבין שנקלעתי לסכנה והמשיך לומר לי "היגעת למקום מאוד מאוד מסוכן ואני בטעות עברתי! ואני ידעתי זאת לא טעות זאת השגחה פרטית!

באותו יום כשחזרתי בערב אכן הלכתי לקנות את הבגד הצנוע שהיה לי קושי זמן רב לקבל על עצמי, שיניתי והתחזקתי!!!

רציתי לומר לכולן: אל תגיעו למצב של צרה כדי להתחזק. ניתן לעשות זאת לפני הצרה בשמחה ובאהבה. ואני יודעת שה' הוביל אותי למקום הזה ולמצב הזה כדי שאתחזק בצניעות.

התחברתי לקו הישועות, והתארסתי

מתרגשת לספר. הייתי בשידוכים תקופה ארוכה. התחלתי לשמוע את קו הישועות והבנתי שה' אוסף את הזכויות וכשתתמלא המכסה, הישועה תגיע. התחזקתי ואמרתי לעצמי אקבל משהו בצניעות, התפללתי ואמרתי אם אתארס עד יום ראש השנה אני אוותר על וידאו אצל הנשים בחתונה. (לא צנוע שרואים נשים רוקדות, והרבה פעמים גם גברים רואים את הוידאו) יום אחרי הגיעה הצעה ותוך שבועיים התארסתי. בנות אל תפחדו לעשות צעדים טובים, ה' אוהב את הצניעות.  

סגרה וורט ביום ה- 40

ביתי היתה די הרבה זמן בשידוכים . חברות אירגנו קבוצת נשים לשמוע את קו הצניעות, לזמן קצוב. (חיברו ל- 40 יום כדי שלא ירתעו מלהתחבר) התחלנו לשמוע בקו . וביום ה- 40 זכתה ביתי לסגור וורט. ברוך השם.

לשמיעת סיפורי ישועות בנושאי זיווג בשלוחה 419

 

אחרי שנים רבות חבקה תינוק

 

הייתי בשבת חתן בר מצוה . לגיסתי אחיות המטופלות בילדים ואילו אחת מהאחיות עדין מצפה לחבוק תינוק. אחות זו ניסתה לעזור לכולם, אבל הצער היה בעיניים.

אני עדיין לא הייתי מחוברת לקו הישועות, אבל שמעתי על נשים שזכו לישועות בזכות התחברות לקו. אמרתי לאחותי, אולי נארגן נשים להתחבר לקו כדי שגם היא תזכה לילדים. האחות לקחה פיקוד ואירגנו עשרות נשים לקו. כולם נכנסו ונהנו מאוד.

ברוך השם לא מזמן נולד בן.  האשה מאושרת ושמחה. ואי אפשר לתאר את האושר של כל אחת שהיתה שותפה לדבר הזה.

ואילו פינו מלא שירה...

הרופא אמר: "לתינוקת יש דלקת בקרום המוח.. "נעשה את כל המאמצים לטפל בה אבל תיקחו בחשבון שהילדה יכולה להיות משותקת לכל החיים". כששמעתי את הבשורה התחלתי לבכות לקב"ה ואמרתי "ריבונו של עולם בשביל התינוקת הזו אני אעשה הכל. מהיום אני מתלבשת כמו שצריך בצניעות ולא אכפת לי מה יגידו החברות, השכנות המשפחה.. לא אכפת לי!!!". והתחננתי ובכיתי לקב"ה. כשיצאתי מהחדר ניסו למצוא לה ורידים בראש והיא לא הפסיקה לצרוח ולקחו אותה לטיפול נמרץ!!! רצתי הביתה – הורדתי את הלבוש הלא צנוע שלי. זרקתי אותו וחזרתי חזרה לביה"ח עם בגד צנוע. במשך תקופה המצב השתפר. אני כמובן לקחתי על עצמי כל מה שיכולתי חצאיות ארוכות, חולצות מכופתרות, כיסוי ראש כהלכה. ותוך פרק זמן קצר מצבה של התינוקת השתפר ותוך זמן קצר שוחררה מביה"ח. הודיתי לקב"ה על הכל.

סיפרתי לרב את כל הדברים והוא אמר לי. "מי יודע למה הגיע כל הדבר הזה אם לא בשביל שתתחזקי בצניעות? "כמה הקב"ה אוהב אותנו ורוצה שנתקרב אליו ללא יסורים וללא חולאים! . א.י. טבריה

הנס של רות תהילה

נשפך על אחייניתי בת השנה וחצי מיכל מים רותחים. 80% מגופה כוויות. היא הייתה בטיפול נמרץ מורדמת ומונשמת במצב קשה, מעוותת וכמעט ללא עור, בין חיים למוות. הרופאים ניבאו שלא בטוח שתוכל לראות ואמרו שהקרנית שלה נכוותה קשות ואין לדעת מבחינה מוטורית מה יהיה, וגם מבחינה מוחית. בנוסף הייתה צריכה השתלות עור בהרבה מחלקי גופה- בקרקפת ובמצח שנפגעו עמוק לאורך הצד הימני של הגוף. הרופאים אמרו שיתכן ולא יהיה לה שיער כלל ושתצטרך שיקום ארוך מאוד.

חיברנו עשרות נשים לקו הצניעות. נשים קיבלו קבלות למשך תקופה ארוכה. ובמשך כל הזמן הזה ראינו ניסים מעל גדרי הטבע. הרופאים הבכירים לא נתנו סיכוי ולא האמינו שזו אותה ילדה. לא היה להם הסבר. אנחנו ההורים ראינו גדר גבוהה של זכויות מקו הצניעות ותפילות שמקיפות את המיטה שלה. בשבוע השני הורידו לה בהדרגה את ההרדמה ולאחר מכן את ההנשמה לסירוגין . היא התחילה לנשום בכוחות עצמה ולהתעורר. היא החלה להגיב באורך פלאי ויצאה מכלל סכנה. אחרי מספר ימים הועברה מטיפול נמרץ למחלקה. הרופאים דיברו על לפחות חודשיים של הרדמה והיא התעוררה תוך שלושה שבועות. רופאים ממחלקת הפלסטיקה התחילו לדבר על השתלות עור.  וכשהגיע פלסטיקאי אמר : "היא לא תצטרך השתלות עור כלל וכלל"

קצב ההתקדמות של רותי אינו מוכר בעולם הרפואה, הרופאים הבינו שמישהו אחר שולט בעולם ומפליא לעשות !!! בניגוד לכל התחזיות –היום רותי מתקשרת , מציירת,  עומדת , מדביקה מדבקות, השיער שלה התחיל לגדול, היא רואה נהדר. הרופאים הבכירים שנכחו בביקור היו בתדהמה לנוכח הניסים . ש. ר. טבריה

הבן חזר לישיבה אחרי שנה וחצי בבית

כשהתחילה הקורונה והבחורים התחילו לחזור לישיבה אחד הבנים שלי לא רצה לחזור לישיבה. הוא החליט שהוא נשאר בבית וילמד בבית. כמה שביקשנו, התחננו שום דבר לא עזר. אי אפשר לתאר את כאבם של הורים שהבן לא הולך ללימודים. הבחור היה נחרץ לא ללכת. יום אחד גיסתי סיפרה לי על קו הצניעות. התחלתי לשמוע ל- 40 יום.  אחרי יומיים שאני שומעת את קו הצניעות בא אלי מעצמו ואמר אמא אני רוצה ללכת לישיבה. זה היה נס פלאי. ואז התחיל מסע חיפושים אחר ישיבה מתאימה שהוא יסכים ללכת אליה  ושתתאים לו והוא יתאים לישיבה.

בישיבות שהבן רצה לא היה מקום. קיבלתי על עצמי  קבלות לא קלות למענו קניתי חולצות בסיס יותר כשרות וכן כיסוי ראש מלא בכל מצב! ו-40 יום לא לצאת מבושמת ומאופרת לרחוב. וכל יום שמעתי  5 סיפורי ישועות . חיפשנו תקופה ארוכה ישיבה מתאימה עבורו. המשכתי עם הקבלות התחזקתי ולא התייאשתי. אחת הישיבות שרצינו הסכימה לקבלו.

היום הוא יושב ולומד מרוצה ושמח!                      לשמיעת הספור מפי האם בשלוחה 77

אחרי שנים רבות בננו רוצה לחגוג איתנו את ראש השנה

זה שנים רבות שאנו מתפללים על בנינו היקר שילך בדרך ה' ונזכה לחגוג עימו יחד שבתות וחגים וכך עברו להם שנים רבות.

במשך השנים התחזקתי בענינים שונים ולפני כ- 7 חודשים פנתה אלי חברה והציעה להאזין לקו הישועות ואכן כך עשיתי. מידי יום ביומו הקדשתי זמן להאזנה לקו.

מההאזנה לקו התחזקתי וקיבלתי קבלות רבות כמו לסגור פתחי צוואר. נמנעתי בהתקשטות ברשות הרבים. נזהרתי לא לצאת עם עגילים ארוכות, ונעלי עקב. הוספתי תחתית מתחת לחצאית ועוד. לא היה לי קל כלל וכלל ובמיוחד בשמחות ובחתונות, אך התחזקתי בדברי רבנו יונה שכתב שבשכר צניעות, בניה יהיו כשרים.

וכן ה' זיכני לחבר נשים רבות לקו והפצתי דפים רבים עם מס' הטל' של הקו.

וברוך ה' תודה, תודה, לה' יתברך ראיתי ישועות רבות גדולות וקטנות, ממש ניסים ונפלאות גלויים, כשהנס הענק הוא שבנינו היקר התקשר להודיע שרוצה לחגוג עימנו את החג הבא עלינו  לטובה, את ראש השנה, דבר שלא קרה 15 שנה מאז שעזב את הישיבה ואת ביתנו.

תודה לה' יתברך. תודה. תודה. אין עוד מלבדו. אין עוד מלבדו. זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו.

כרטיס ברכה לראש השנה

33 שנה אני משותקת מכף רגל עד ראש.  הרופאים אמרו לי שגם אם תהיה תרופה אני לא אוכל לקום על הרגליים !!  

הצטרפתי לקו הישועות בהמלצת חברה, דקה לפני שרציתי כבר להרים ידיים! אחרי שכבר התפללתי, עשיתי סגולות, הלכו בשבילי לקברי צדיקים, עשו לי פדיון נפש ומה לא?! כשהתחלתי להקשיב לקו הקשבתי בציניות ועשיתי טובה לעצמי! ואז התחלתי לראות ישועות קטנות כגדולות!!! הרגשתי שזה לא מספיק וראש השנה מתקרב!!! ולכן החלטתי להתנדב לקו. לא ידעתי כל כך מה אני אוכל לעשות. ניסיתי יומיים אבל בגלל הנכות שלי התאכזבתי מאוד מעצמי. זה גרם לי צער עמוק אבל לא התייאשתי. לא וויתרתי כי ידעתי שיש כאן משהו קדוש!!! ביקשתי מה' שייתן לי סימן שאני עושה את הדבר הנכון! ! ניסיתי לפרסם במייל את עלון הצניעות שנשלח אלי, יחד עם שלושת הפיליפיניות שלי!!! (מצבי קשה ולכן אני צריכה שלוש עובדות זרות) לא רצינו שאנשים ייקחו ויזרקו את העלון. רצינו שהעלון יגיע למקומות הנכונים ויעשה את העבודה!

לפני ראש השנה החלטנו לתלות בלוחות מודעות, בתי עסק (ביקשנו את רשותם) אחת העובדות הפיליפיניות שלי הציעה שנשים במעטפות ונכתוב שנה טובה! ומי לא ירצה לפתוח מעטפה שכתוב עליה שנה טובה?? ) אמנם אני לא יכולה לכתוב  בגלל הנכות (ולכן אמרתי להן: " בנות אתן יכולות!!!" הראיתי להן שנה טובה וביקשתי שיעתיקו! והן עשו זאת בהצלחה – קיפלו, רשמו, והכניסו לתיבות דואר בבניינים בסביבה. אחת העובדות הפיליפניות נסעה לירושלים ושמה בחנויות , בכותל המערבי, גם ברחוב ובכל מקום שנשים הסכימו לקבל את המעטפה, עם חיוך. ביקשנו שיעזרו לנו להפיץ את הקו !!!

אמנם לא קמתי ממיטת חוליי. אני רק חודשיים בקו וכבר הצלחתי להרים את כפות ידי עד הכתף דבר שלא היה עד כה !!! הפיזיותרפיסטית שלי אישרה שאכן יש שינוי גדול!!!

לפני 4 שנים אבי נפטר והיה מגיע אלי בחלום עם סבר פנים חמור וביקש עזרה ממני! לפני מספר ימים הוא הגיע שוב בחלום וראיתי שהוא החזיק את העלונים של קו הצניעות ביד ! הבנתי שזה המסר מה'!!!! שבעולם האמת מרוצים ממה שאני עושה!!! אין דבר העומד בפני הרצון.  אם אני יכולה ואני משותקת לגמרי, גם אתן יכולות!!!

שתמיד תראו ישועות

הייתי אמורה לקבל הרבה כסף מביטוח לאומי בגין פגיעה שעברתי ולכן לא עבדתי תקופה של ארבעה חודשים. שלחתי את כל הטפסים הנדרשים וחיכיתי שתתקבל החלטה בענייני.  באותו זמן קנינו דירה והיינו לחוצים וצריכים לשלם את המשכנתא.

החלטתי שאני חייבת לעשות משהו עם עצמי! קיבלתי על עצמי 40 יום לשמוע את קו הצניעות – חוץ מהסיפור וההלכה שהייתי שומעת. בנוסף גם קיבלתי קבלות גדולות וקשות! כל יום במסירות נפש של ממש התמודדתי על שמיעת הקו והקבלות .

במהלך ה-40 יום התקשרתי לביטוח לאומי ונאמר לי שאתקשר במועד מאוחר יותר. ובכל פעם קיבלתי את אותה תשובה ואז היה לי עוד יותר קשה עם הקבלות.  בסיום 40 הימים כשהתקשרתי שוב כדי לבדוק אם התקבלה החלטה נעניתי בשלילה ואומר את כל האמת: זה היה לי מאוד מאוד קשה!!!

חשבתי לעצמי שאם מקבלים קבלה ל- 40 ימים נושעים בסוף ה-40 . מיד תפסתי את עצמי ואמרתי: זה המבחן שלך באמונה!!! תתעלי!!! תמשיכי!!! הקב"ה אוהב את הקבלות שלך!!! את לא יודעת לאיזה ישועה זה ילך!!! את לא יודעת איזה רעש גדול בשמיים זה יעשה!!! תמשיכי... הקב"ה בוחן אותך כאן!

וככה המשכתי גם אחרי 40 הימים למרות הקשיים. ביקשתי מבורא עולם שייתן לי הארה שבאמת אראה שמה שעשיתי זה דבר טוב. ובאמת ה' אוהב אותי!!!

שלושה ימים לאחר מכן הרגשתי דחף פנימי להתקשר שוב לביטוח לאומי ולבדוק אם התקבלה החלטה. לא יאומן!!! המענה הממוחשב הקריא שהועבר לחשבוני כל הסכום במלואו! לא האמנתי! לקח לי זמן לעכל את זה. ביקשתי לדבר עם נציגה ונאמר לי שכבר נשלח אלי מכתב בדואר מזמן. והוסיפה ואמרה את היום שבוא האישור היה והכסף נכנס לחשבון. שאלתי שוב איך נכנס הכסף אם רק עכשיו קיבלתי אישור: הסבירה לי שההחלטה התקבלה כבר בתאריך שצוין במכתב. הסתכלתי בלוח השנה וראיתי שההחלטה שביטוח לאומי אושרה ביום ה-39 .למעשה, אז אישרו כבר את הכסף...  

אמרתי לעצמי "לפעמים את לא רואה את הישועה ישר אבל היא כבר הגיעה רק צריך לתפוס אותה!!!" זה היה בס"ד ובאמת זכיתי לקבל את הישועה בלי שום קשיים.. וזכיתי להארה גדולה משמיים!!! ב.ע. עפולה

 

 

חוף מבטחים בזכות קו הישועות

הלכתי לים עם שתי אחיותיי ושמעתי סיפורים בקו הישועות כמו בכל בוקר... ביקשתי מה' שישמור עלינו בים!

נכנסנו לים. לא שמנו לב והתחלנו להיסחף לעומק. רציתי לעמוד על קרקעית הים ולא הצלחתי. ניסיתי לחזור לחוף ולא הצלחתי. באותו רגע ביקשתי מה' שיעזור לנו ושישמור עלינו בזכות הסיפורים והקבלות שלקחתי על עצמי.. פתאום! !! הגיעה אישה עם גלגל הצלה גדול אלינו. נשענו על הגלגל שלה והצלחנו להתקרב לחוף.

אין לי ספק שבזכות הבקשות, הסיפורים והקבלות שלנו – ה' שמר עלינו.   ש.ג.אשדוד

ישועות בזכות התחזקות בצניעות

בעלי שליח ציבור, התגלתה שושנה ברגלו – התחזקתי בגריבת גרביונים עבורו והשושנה עברה מעצמה

בני עבר תאונה – התעקשתי על פיזיותרפיסט גבר, בשל הצניעות - היה ריפוי ניסי ומדהים.

נזקקתי לניתוח להורדת שומה – חיברתי נשים לקו לרפואתי – השומה נפלה מעצמה יום לפני הניתוח.

בת 6 מרטיבה– האם קיבלה על עצמה קבלה בצניעות בזמן השינה– ולמחרת הבת הפסיקה להרטיב

הייתה צריכה לעבור ניתוח בכיס המרה – החליטה ללבוש קומפיליזון מתחת לשמלה שקופה – הניתוח צלח.

.היה מבחן קשה בסמינר – החליטה לדבר רק בשקט במרפסת וברשות הרבים – קיבלה ציון גבוה 

הבן היה במסגרת שלא טובה לו – קיבלה על עצמה סרט מונע החלקת המטפחת  – והבן הועבר למסגרת מתאימה.

בעלי אברך יש לנו קושי בפרנסה– החלטתי לא לשים בושם בעבודה – קיבלנו כספים ממקורות שונים.

 

עברה למחלקה שמחה בזכות הצניעות

לפני כמה שבועות התקבלתי לעבודה בביה"ח "במיון"..  התברר שהמקום ממש לא מתאים לי מבחינה רוחנית . יש רופאים ואחים והייתי צריכה לדבר איתם ולקבל מהם הוראות ולהסביר להם מה קורה עם החולה. וגם להעביר מיד ליד . הייתה לי נפילה גדולה מאוד ושאלתי את עצמי מה אני עושה??? בכל יום התלבטתי מחדש ! הרי כל מה שאני עושה נוגד את הצניעות! חזרתי הביתה בשעות מאוחרות אחרי משמרות ארוכות והיה לי ממש קשה.

אני מתנדבת בקו הצניעות וביקשתי מה' שבזכות מסירות הנפש שאני עושה שתהיה לי ישועה בעבודה.

פניתי למנהלת שלי ואמרתי – "מצטערת, לא מתאים לי לעבוד במיון" וענתה: "אין מצב עכשיו להחליף מחלקה!!! כל מחלקה זו הסתגלות של שלושה חודשים מינימום!!! ואני לא מזיזה עובדות ממחלקה למחלקה!!! לפחות תעבדי שלושה חודשים!!! תעבדי עם הרגליים ולא עם הלב!!!

וכך כל יום חזרתי מהעבודה ואמרתי לעצמי "אני עובדת במקום שהוא בניגוד לכללי הצניעות וההשקפה שלי בצניעות. כל כך התחזקתי בחודשים האחרונים דרך הקו וזה פשוט לא מתאים לי להמשיך כך !!! מה עושים??? הישועה לא אחרה לבוא! בערב ראש השנה התקשרה אלי המנהלת ואמרה לי: "את יכולה לעבור למחלקה של התינוקות והיולדות!!!"לא היה גבול לשמחתי! הישועה הגיעה ובגדול!

השבוע התחלתי לעבוד. וזה פשוט משהו מיוחד! עבודה עם נשים בלבד!!! אין מחלקה יותר שמחה מזו! ויש לי מה לתת - הארת פנים גדולה! אני מתרגשת כל יום מחדש.....

אני בטוחה שבזכות זה שהתעקשתי ונלחמתי על הצניעות זכיתי להארת פנים מעל הטבע!  ק.א.ירושלים . 

מומלץ לשמוע את הסיפור בשלוחה 417

 

זקוקה לישועה?

שמעת בשורה קשה?

השידוך מתעכב?           משהו לא מסתדר?         מישהו חולה או משהו עליך מקשה?

איבדת משהו יקר?   מנסה להשיג איזהו מכר?

מצפה לחבוק תינוק?         מחכה מהקב"ה לסימן או לאות?

אולי פשוט לקרבת אלוקים שאפת?       להכיר תודה חפצת ואת הדרך לכך ביקשת

הדבר לא עולה כסף – אבל שווה זהב!!!    קו הישועות במיוחד בשבילך.     תתחברי. תנשמי. פשוט מרתק.

 

שלוחות קו הצניעות.JPG
קו האחדות.JPG
אולי יעניין אותך גם...
bottom of page