top of page
עלון 137.JPG
עלון 136.JPG
עלון 134.JPG
עלון 135.JPG
עלון 132.JPG
עלון 133.JPG
קו הצניעות 129.JPG
קו הישועות 128.JPG
אולי יעניין אותך גם...
אולי יעניין אותך גם...
עלון צניעות3.JPG
עלון צניעות2.JPG
עלון הצניעות.JPG

סיפורי ישועות

נושעו בזכות התחברות לקו הישועות

 

להתחברות 073-3834050 להקיש סיסמה #2448 ולאחר מכן 5

 

איך ניצלתי מלינץ'

כריתמיקאית אני נוסעת לכל מיני גנים ברחבי העיר. הגעתי לשכונה מרוחקת בירושלים ולא ידעתי לאן לפנות כשירדתי מהאוטובוס. מנהלת הגן ניסתה להדריך אותי אבל טעיתי. פניתי ימינה במקום שמאלה. הלכתי לאיבוד! רציתי להזמין מונית כי היו לי חבילות כבדות וכששאלו אותי איפה אני נמצאת לא ידעתי לומר את שם המקום.

המשכתי ללכת שעה וביקשתי מה' שלא יעזוב אותי. נכנסתי למכולת ושאלתי את  המוכר איפה אני. כי הלכתי לאיבוד.  והוא ענה: "אנחנו בבית צפפא" . הבנתי שאני בכפר ערבי.  ופתאום עמדו סביבי עוד ערבים ושאלו אותי מה אני עושה פה... מאוד נבהלתי... ויצאתי מיד מהחנות. ניסיתי להתקשר למוניות ואז ניגש אלי ערבי ואמר שהוא יכול להוציא אותי וכדאי לי להיעזר בו ומיד לקח לי את הפלאפון מהיד. מיד הבנתי שלא כדאי לי לסמוך עליו, זה היה חשוד אם לוקחים פלאפון זה אומר שלא רוצים שנהיה בקשר עם העולם...

כשחטף את הטלפון שלי מהיד הוא דיבר עם הגננת שניסתה לעזור לי, עמדתי בצד והוא התעקש להסיע אותי למחוז חפצי. ממש נאבקתי וממש בכוח הצלחתי לקחת את הפלאפון שלי חזרה ואמרתי לו שאסתדר. באותו הזמן כבר פתח את הרכב ואמר שהוא מבין לאן אני צריכה להגיע וכבר שם את הדברים הכבדים שלי באוטו שלו. הבנתי שאני בסכנה!!! אמרתי לעצמי שהוא וודאי ייקח אותי אבל לא בטוח שהוא ייקח לכתובת שאני צריכה...

הוא יכול לקחת אותי לגיא צלמוות. "באותה שניה אמרתי להשם: "אני מבטיחה שאתן צדקה ואקבל על עצמי קבלה בצניעות! " . אמנם ניסיתי בעבר לקבל אך לא הצלחתי לעמוד בקבלה. עכשיו הרגשתי שהשם נותן לי את הכוח לשנות ואכן אשנה את הכל!  הבטחתי לעצמי באותו רגע שבערב אלך לכל החנויות ואחפש בגדים עד שאמצא.

עליתי במעלה הכביש וביקשתי בליבי שתעבור מונית של יהודי. לא עברו

כמה דקות ובהבזק של רגע... עברה מונית של יהודי עם שלט "רמות" הנהג פתח את הדלת ואמר בצעקה: "מה את מחפשת פה?! תעלי מהר למונית!" וכששאל לאן אני צריכה להגיע לרגע התבלבלתי, ולא ידעתי מה לענות ואז הוא המשיך ואמר לי "גברת, את יודעת שאת צריכה לברך הגומל? " שמתי לב שהנהג לא היה שומר תורה ומצוות... הוא הבין שנקלעתי לסכנה והמשיך לומר לי "היגעת למקום מאוד מאוד מסוכן ואני בטעות עברתי! ואני ידעתי זאת לא טעות זאת השגחה פרטית!

באותו יום כשחזרתי בערב אכן הלכתי לקנות את הבגד הצנוע שהיה לי קושי זמן רב לקבל על עצמי, שיניתי והתחזקתי!!!

רציתי לומר לכולן: אל תגיעו למצב של צרה כדי להתחזק. ניתן לעשות זאת לפני הצרה בשמחה ובאהבה. ואני יודעת שה' הוביל אותי למקום הזה ולמצב הזה כדי שאתחזק בצניעות.

התחברתי לקו הישועות, והתארסתי

מתרגשת לספר. הייתי בשידוכים תקופה ארוכה. התחלתי לשמוע את קו הישועות והבנתי שה' אוסף את הזכויות וכשתתמלא המכסה, הישועה תגיע. התחזקתי ואמרתי לעצמי אקבל משהו בצניעות, התפללתי ואמרתי אם אתארס עד יום ראש השנה אני אוותר על וידאו אצל הנשים בחתונה. (לא צנוע שרואים נשים רוקדות, והרבה פעמים גם גברים רואים את הוידאו) יום אחרי הגיעה הצעה ותוך שבועיים התארסתי. בנות אל תפחדו לעשות צעדים טובים, ה' אוהב את הצניעות.  

סגרה וורט ביום ה- 40

ביתי היתה די הרבה זמן בשידוכים . חברות אירגנו קבוצת נשים לשמוע את קו הצניעות, לזמן קצוב. (חיברו ל- 40 יום כדי שלא ירתעו מלהתחבר) התחלנו לשמוע בקו . וביום ה- 40 זכתה ביתי לסגור וורט. ברוך השם.

לשמיעת סיפורי ישועות בנושאי זיווג בשלוחה 419

 

אחרי שנים רבות חבקה תינוק

 

הייתי בשבת חתן בר מצוה . לגיסתי אחיות המטופלות בילדים ואילו אחת מהאחיות עדין מצפה לחבוק תינוק. אחות זו ניסתה לעזור לכולם, אבל הצער היה בעיניים.

אני עדיין לא הייתי מחוברת לקו הישועות, אבל שמעתי על נשים שזכו לישועות בזכות התחברות לקו. אמרתי לאחותי, אולי נארגן נשים להתחבר לקו כדי שגם היא תזכה לילדים. האחות לקחה פיקוד ואירגנו עשרות נשים לקו. כולם נכנסו ונהנו מאוד.

ברוך השם לא מזמן נולד בן.  האשה מאושרת ושמחה. ואי אפשר לתאר את האושר של כל אחת שהיתה שותפה לדבר הזה.

ואילו פינו מלא שירה...

הרופא אמר: "לתינוקת יש דלקת בקרום המוח.. "נעשה את כל המאמצים לטפל בה אבל תיקחו בחשבון שהילדה יכולה להיות משותקת לכל החיים". כששמעתי את הבשורה התחלתי לבכות לקב"ה ואמרתי "ריבונו של עולם בשביל התינוקת הזו אני אעשה הכל. מהיום אני מתלבשת כמו שצריך בצניעות ולא אכפת לי מה יגידו החברות, השכנות המשפחה.. לא אכפת לי!!!". והתחננתי ובכיתי לקב"ה. כשיצאתי מהחדר ניסו למצוא לה ורידים בראש והיא לא הפסיקה לצרוח ולקחו אותה לטיפול נמרץ!!! רצתי הביתה – הורדתי את הלבוש הלא צנוע שלי. זרקתי אותו וחזרתי חזרה לביה"ח עם בגד צנוע. במשך תקופה המצב השתפר. אני כמובן לקחתי על עצמי כל מה שיכולתי חצאיות ארוכות, חולצות מכופתרות, כיסוי ראש כהלכה. ותוך פרק זמן קצר מצבה של התינוקת השתפר ותוך זמן קצר שוחררה מביה"ח. הודיתי לקב"ה על הכל.

סיפרתי לרב את כל הדברים והוא אמר לי. "מי יודע למה הגיע כל הדבר הזה אם לא בשביל שתתחזקי בצניעות? "כמה הקב"ה אוהב אותנו ורוצה שנתקרב אליו ללא יסורים וללא חולאים! . א.י. טבריה

הנס של רות תהילה

נשפך על אחייניתי בת השנה וחצי מיכל מים רותחים. 80% מגופה כוויות. היא הייתה בטיפול נמרץ מורדמת ומונשמת במצב קשה, מעוותת וכמעט ללא עור, בין חיים למוות. הרופאים ניבאו שלא בטוח שתוכל לראות ואמרו שהקרנית שלה נכוותה קשות ואין לדעת מבחינה מוטורית מה יהיה, וגם מבחינה מוחית. בנוסף הייתה צריכה השתלות עור בהרבה מחלקי גופה- בקרקפת ובמצח שנפגעו עמוק לאורך הצד הימני של הגוף. הרופאים אמרו שיתכן ולא יהיה לה שיער כלל ושתצטרך שיקום ארוך מאוד.

חיברנו עשרות נשים לקו הצניעות. נשים קיבלו קבלות למשך תקופה ארוכה. ובמשך כל הזמן הזה ראינו ניסים מעל גדרי הטבע. הרופאים הבכירים לא נתנו סיכוי ולא האמינו שזו אותה ילדה. לא היה להם הסבר. אנחנו ההורים ראינו גדר גבוהה של זכויות מקו הצניעות ותפילות שמקיפות את המיטה שלה. בשבוע השני הורידו לה בהדרגה את ההרדמה ולאחר מכן את ההנשמה לסירוגין . היא התחילה לנשום בכוחות עצמה ולהתעורר. היא החלה להגיב באורך פלאי ויצאה מכלל סכנה. אחרי מספר ימים הועברה מטיפול נמרץ למחלקה. הרופאים דיברו על לפחות חודשיים של הרדמה והיא התעוררה תוך שלושה שבועות. רופאים ממחלקת הפלסטיקה התחילו לדבר על השתלות עור.  וכשהגיע פלסטיקאי אמר : "היא לא תצטרך השתלות עור כלל וכלל"

קצב ההתקדמות של רותי אינו מוכר בעולם הרפואה, הרופאים הבינו שמישהו אחר שולט בעולם ומפליא לעשות !!! בניגוד לכל התחזיות –היום רותי מתקשרת , מציירת,  עומדת , מדביקה מדבקות, השיער שלה התחיל לגדול, היא רואה נהדר. הרופאים הבכירים שנכחו בביקור היו בתדהמה לנוכח הניסים . ש. ר. טבריה

הבן חזר לישיבה אחרי שנה וחצי בבית

כשהתחילה הקורונה והבחורים התחילו לחזור לישיבה אחד הבנים שלי לא רצה לחזור לישיבה. הוא החליט שהוא נשאר בבית וילמד בבית. כמה שביקשנו, התחננו שום דבר לא עזר. אי אפשר לתאר את כאבם של הורים שהבן לא הולך ללימודים. הבחור היה נחרץ לא ללכת. יום אחד גיסתי סיפרה לי על קו הצניעות. התחלתי לשמוע ל- 40 יום.  אחרי יומיים שאני שומעת את קו הצניעות בא אלי מעצמו ואמר אמא אני רוצה ללכת לישיבה. זה היה נס פלאי. ואז התחיל מסע חיפושים אחר ישיבה מתאימה שהוא יסכים ללכת אליה  ושתתאים לו והוא יתאים לישיבה.

בישיבות שהבן רצה לא היה מקום. קיבלתי על עצמי  קבלות לא קלות למענו קניתי חולצות בסיס יותר כשרות וכן כיסוי ראש מלא בכל מצב! ו-40 יום לא לצאת מבושמת ומאופרת לרחוב. וכל יום שמעתי  5 סיפורי ישועות . חיפשנו תקופה ארוכה ישיבה מתאימה עבורו. המשכתי עם הקבלות התחזקתי ולא התייאשתי. אחת הישיבות שרצינו הסכימה לקבלו.

היום הוא יושב ולומד מרוצה ושמח!                      לשמיעת הספור מפי האם בשלוחה 77

אחרי שנים רבות בננו רוצה לחגוג איתנו את ראש השנה

זה שנים רבות שאנו מתפללים על בנינו היקר שילך בדרך ה' ונזכה לחגוג עימו יחד שבתות וחגים וכך עברו להם שנים רבות.

במשך השנים התחזקתי בענינים שונים ולפני כ- 7 חודשים פנתה אלי חברה והציעה להאזין לקו הישועות ואכן כך עשיתי. מידי יום ביומו הקדשתי זמן להאזנה לקו.

מההאזנה לקו התחזקתי וקיבלתי קבלות רבות כמו לסגור פתחי צוואר. נמנעתי בהתקשטות ברשות הרבים. נזהרתי לא לצאת עם עגילים ארוכות, ונעלי עקב. הוספתי תחתית מתחת לחצאית ועוד. לא היה לי קל כלל וכלל ובמיוחד בשמחות ובחתונות, אך התחזקתי בדברי רבנו יונה שכתב שבשכר צניעות, בניה יהיו כשרים.

וכן ה' זיכני לחבר נשים רבות לקו והפצתי דפים רבים עם מס' הטל' של הקו.

וברוך ה' תודה, תודה, לה' יתברך ראיתי ישועות רבות גדולות וקטנות, ממש ניסים ונפלאות גלויים, כשהנס הענק הוא שבנינו היקר התקשר להודיע שרוצה לחגוג עימנו את החג הבא עלינו  לטובה, את ראש השנה, דבר שלא קרה 15 שנה מאז שעזב את הישיבה ואת ביתנו.

תודה לה' יתברך. תודה. תודה. אין עוד מלבדו. אין עוד מלבדו. זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו.

כרטיס ברכה לראש השנה

33 שנה אני משותקת מכף רגל עד ראש.  הרופאים אמרו לי שגם אם תהיה תרופה אני לא אוכל לקום על הרגליים !!  

הצטרפתי לקו הישועות בהמלצת חברה, דקה לפני שרציתי כבר להרים ידיים! אחרי שכבר התפללתי, עשיתי סגולות, הלכו בשבילי לקברי צדיקים, עשו לי פדיון נפש ומה לא?! כשהתחלתי להקשיב לקו הקשבתי בציניות ועשיתי טובה לעצמי! ואז התחלתי לראות ישועות קטנות כגדולות!!! הרגשתי שזה לא מספיק וראש השנה מתקרב!!! ולכן החלטתי להתנדב לקו. לא ידעתי כל כך מה אני אוכל לעשות. ניסיתי יומיים אבל בגלל הנכות שלי התאכזבתי מאוד מעצמי. זה גרם לי צער עמוק אבל לא התייאשתי. לא וויתרתי כי ידעתי שיש כאן משהו קדוש!!! ביקשתי מה' שייתן לי סימן שאני עושה את הדבר הנכון! ! ניסיתי לפרסם במייל את עלון הצניעות שנשלח אלי, יחד עם שלושת הפיליפיניות שלי!!! (מצבי קשה ולכן אני צריכה שלוש עובדות זרות) לא רצינו שאנשים ייקחו ויזרקו את העלון. רצינו שהעלון יגיע למקומות הנכונים ויעשה את העבודה!

לפני ראש השנה החלטנו לתלות בלוחות מודעות, בתי עסק (ביקשנו את רשותם) אחת העובדות הפיליפיניות שלי הציעה שנשים במעטפות ונכתוב שנה טובה! ומי לא ירצה לפתוח מעטפה שכתוב עליה שנה טובה?? ) אמנם אני לא יכולה לכתוב  בגלל הנכות (ולכן אמרתי להן: " בנות אתן יכולות!!!" הראיתי להן שנה טובה וביקשתי שיעתיקו! והן עשו זאת בהצלחה – קיפלו, רשמו, והכניסו לתיבות דואר בבניינים בסביבה. אחת העובדות הפיליפניות נסעה לירושלים ושמה בחנויות , בכותל המערבי, גם ברחוב ובכל מקום שנשים הסכימו לקבל את המעטפה, עם חיוך. ביקשנו שיעזרו לנו להפיץ את הקו !!!

אמנם לא קמתי ממיטת חוליי. אני רק חודשיים בקו וכבר הצלחתי להרים את כפות ידי עד הכתף דבר שלא היה עד כה !!! הפיזיותרפיסטית שלי אישרה שאכן יש שינוי גדול!!!

לפני 4 שנים אבי נפטר והיה מגיע אלי בחלום עם סבר פנים חמור וביקש עזרה ממני! לפני מספר ימים הוא הגיע שוב בחלום וראיתי שהוא החזיק את העלונים של קו הצניעות ביד ! הבנתי שזה המסר מה'!!!! שבעולם האמת מרוצים ממה שאני עושה!!! אין דבר העומד בפני הרצון.  אם אני יכולה ואני משותקת לגמרי, גם אתן יכולות!!!

שתמיד תראו ישועות

הייתי אמורה לקבל הרבה כסף מביטוח לאומי בגין פגיעה שעברתי ולכן לא עבדתי תקופה של ארבעה חודשים. שלחתי את כל הטפסים הנדרשים וחיכיתי שתתקבל החלטה בענייני.  באותו זמן קנינו דירה והיינו לחוצים וצריכים לשלם את המשכנתא.

החלטתי שאני חייבת לעשות משהו עם עצמי! קיבלתי על עצמי 40 יום לשמוע את קו הצניעות – חוץ מהסיפור וההלכה שהייתי שומעת. בנוסף גם קיבלתי קבלות גדולות וקשות! כל יום במסירות נפש של ממש התמודדתי על שמיעת הקו והקבלות .

במהלך ה-40 יום התקשרתי לביטוח לאומי ונאמר לי שאתקשר במועד מאוחר יותר. ובכל פעם קיבלתי את אותה תשובה ואז היה לי עוד יותר קשה עם הקבלות.  בסיום 40 הימים כשהתקשרתי שוב כדי לבדוק אם התקבלה החלטה נעניתי בשלילה ואומר את כל האמת: זה היה לי מאוד מאוד קשה!!!

חשבתי לעצמי שאם מקבלים קבלה ל- 40 ימים נושעים בסוף ה-40 . מיד תפסתי את עצמי ואמרתי: זה המבחן שלך באמונה!!! תתעלי!!! תמשיכי!!! הקב"ה אוהב את הקבלות שלך!!! את לא יודעת לאיזה ישועה זה ילך!!! את לא יודעת איזה רעש גדול בשמיים זה יעשה!!! תמשיכי... הקב"ה בוחן אותך כאן!

וככה המשכתי גם אחרי 40 הימים למרות הקשיים. ביקשתי מבורא עולם שייתן לי הארה שבאמת אראה שמה שעשיתי זה דבר טוב. ובאמת ה' אוהב אותי!!!

שלושה ימים לאחר מכן הרגשתי דחף פנימי להתקשר שוב לביטוח לאומי ולבדוק אם התקבלה החלטה. לא יאומן!!! המענה הממוחשב הקריא שהועבר לחשבוני כל הסכום במלואו! לא האמנתי! לקח לי זמן לעכל את זה. ביקשתי לדבר עם נציגה ונאמר לי שכבר נשלח אלי מכתב בדואר מזמן. והוסיפה ואמרה את היום שבוא האישור היה והכסף נכנס לחשבון. שאלתי שוב איך נכנס הכסף אם רק עכשיו קיבלתי אישור: הסבירה לי שההחלטה התקבלה כבר בתאריך שצוין במכתב. הסתכלתי בלוח השנה וראיתי שההחלטה שביטוח לאומי אושרה ביום ה-39 .למעשה, אז אישרו כבר את הכסף...  

אמרתי לעצמי "לפעמים את לא רואה את הישועה ישר אבל היא כבר הגיעה רק צריך לתפוס אותה!!!" זה היה בס"ד ובאמת זכיתי לקבל את הישועה בלי שום קשיים.. וזכיתי להארה גדולה משמיים!!! ב.ע. עפולה

 

 

חוף מבטחים בזכות קו הישועות

הלכתי לים עם שתי אחיותיי ושמעתי סיפורים בקו הישועות כמו בכל בוקר... ביקשתי מה' שישמור עלינו בים!

נכנסנו לים. לא שמנו לב והתחלנו להיסחף לעומק. רציתי לעמוד על קרקעית הים ולא הצלחתי. ניסיתי לחזור לחוף ולא הצלחתי. באותו רגע ביקשתי מה' שיעזור לנו ושישמור עלינו בזכות הסיפורים והקבלות שלקחתי על עצמי.. פתאום! !! הגיעה אישה עם גלגל הצלה גדול אלינו. נשענו על הגלגל שלה והצלחנו להתקרב לחוף.

אין לי ספק שבזכות הבקשות, הסיפורים והקבלות שלנו – ה' שמר עלינו.   ש.ג.אשדוד

ישועות בזכות התחזקות בצניעות

בעלי שליח ציבור, התגלתה שושנה ברגלו – התחזקתי בגריבת גרביונים עבורו והשושנה עברה מעצמה

בני עבר תאונה – התעקשתי על פיזיותרפיסט גבר, בשל הצניעות - היה ריפוי ניסי ומדהים.

נזקקתי לניתוח להורדת שומה – חיברתי נשים לקו לרפואתי – השומה נפלה מעצמה יום לפני הניתוח.

בת 6 מרטיבה– האם קיבלה על עצמה קבלה בצניעות בזמן השינה– ולמחרת הבת הפסיקה להרטיב

הייתה צריכה לעבור ניתוח בכיס המרה – החליטה ללבוש קומפיליזון מתחת לשמלה שקופה – הניתוח צלח.

.היה מבחן קשה בסמינר – החליטה לדבר רק בשקט במרפסת וברשות הרבים – קיבלה ציון גבוה 

הבן היה במסגרת שלא טובה לו – קיבלה על עצמה סרט מונע החלקת המטפחת  – והבן הועבר למסגרת מתאימה.

בעלי אברך יש לנו קושי בפרנסה– החלטתי לא לשים בושם בעבודה – קיבלנו כספים ממקורות שונים.

 

עברה למחלקה שמחה בזכות הצניעות

לפני כמה שבועות התקבלתי לעבודה בביה"ח "במיון"..  התברר שהמקום ממש לא מתאים לי מבחינה רוחנית . יש רופאים ואחים והייתי צריכה לדבר איתם ולקבל מהם הוראות ולהסביר להם מה קורה עם החולה. וגם להעביר מיד ליד . הייתה לי נפילה גדולה מאוד ושאלתי את עצמי מה אני עושה??? בכל יום התלבטתי מחדש ! הרי כל מה שאני עושה נוגד את הצניעות! חזרתי הביתה בשעות מאוחרות אחרי משמרות ארוכות והיה לי ממש קשה.

אני מתנדבת בקו הצניעות וביקשתי מה' שבזכות מסירות הנפש שאני עושה שתהיה לי ישועה בעבודה.

פניתי למנהלת שלי ואמרתי – "מצטערת, לא מתאים לי לעבוד במיון" וענתה: "אין מצב עכשיו להחליף מחלקה!!! כל מחלקה זו הסתגלות של שלושה חודשים מינימום!!! ואני לא מזיזה עובדות ממחלקה למחלקה!!! לפחות תעבדי שלושה חודשים!!! תעבדי עם הרגליים ולא עם הלב!!!

וכך כל יום חזרתי מהעבודה ואמרתי לעצמי "אני עובדת במקום שהוא בניגוד לכללי הצניעות וההשקפה שלי בצניעות. כל כך התחזקתי בחודשים האחרונים דרך הקו וזה פשוט לא מתאים לי להמשיך כך !!! מה עושים??? הישועה לא אחרה לבוא! בערב ראש השנה התקשרה אלי המנהלת ואמרה לי: "את יכולה לעבור למחלקה של התינוקות והיולדות!!!"לא היה גבול לשמחתי! הישועה הגיעה ובגדול!

השבוע התחלתי לעבוד. וזה פשוט משהו מיוחד! עבודה עם נשים בלבד!!! אין מחלקה יותר שמחה מזו! ויש לי מה לתת - הארת פנים גדולה! אני מתרגשת כל יום מחדש.....

אני בטוחה שבזכות זה שהתעקשתי ונלחמתי על הצניעות זכיתי להארת פנים מעל הטבע!  ק.א.ירושלים . 

מומלץ לשמוע את הסיפור בשלוחה 417

 

זקוקה לישועה?

שמעת בשורה קשה?

השידוך מתעכב?           משהו לא מסתדר?         מישהו חולה או משהו עליך מקשה?

איבדת משהו יקר?   מנסה להשיג איזהו מכר?

מצפה לחבוק תינוק?         מחכה מהקב"ה לסימן או לאות?

אולי פשוט לקרבת אלוקים שאפת?       להכיר תודה חפצת ואת הדרך לכך ביקשת

הדבר לא עולה כסף – אבל שווה זהב!!!    קו הישועות במיוחד בשבילך.     תתחברי. תנשמי. פשוט מרתק.

 

שלוחות קו הצניעות.JPG
שלוחות קו הצניעות.JPG
קו האחדות.JPG
bottom of page